Листівки для коханого чоловіка

Листівки для коханого чоловіка
Листівка - це концентрат того, що ви могли б сказати адресату. Це найкращі почуття, довірені складеної вдвічі папері. Мова не йде про електронні листівках, які ми на бігу розсилаємо знайомим, друзям та іншим соратникам по соціальним мережам. Давайте поговоримо про листівках справжніх, а краще - зроблених своїми руками.

Отримати саморобну листівку - такої честі найчастіше удостоюються батьки та бабусі з дідусями, коли їх нащадок з дитячою наївністю майструє аплікацію на папері і дарує свою творчість так, ніби це найкраща листівка у світі. Втім, так воно і є.

Чому ж, стаючи дорослими, ми перестаємо радувати улюблених? У кращому випадку купимо листівку в магазині, а частіше і зовсім обійдемося без неї - адже це така дрібниця. Але саме з дрібниць складається наше життя.

Можливо, на зорі відносин ви з вашим коханим чоловіком обмінювалися милими дрібничками і маленькими листівками. Згадайте, як все починалося, і піднесіть йому листівку просто так, без приводу.
А якщо ви ніколи не мали звички дарувати листівки, саме час почати. Долучіться до гри, залучіть до неї свого хлопця, і ви побачите, наскільки яскравіше стануть ваші відносини і світ навколо.

Вам знадобиться:
- Папір-
- Клей ПВА-
- Фломастери або олівці-
- Туш-
- Наклейки-
- Графічний редактор (Photoshop, Paint і т.п.)

Листівка без приводу.Візьміть аркуш паперу і розріжте на кілька невеликих прямокутників. Кожен прямокутник складіть навпіл. На лицьовій стороні намалюйте підручними засобами щось миле - сердечко, квіточки. Якщо не вмієте малювати, зробіть колаж з журнальних вирізок або приклейте наклейки у вигляді сердечок.
Всередині напишіть по комплименту і розкладіть листівки з дому в помітних місцях. Як варіант - напишіть в листівках інструкцію (як знайти вечеря, знайти вас в ліжку тощо) і розкладіть їх по дорозі з передпокою до місця призначення (кухня, спальня).

Листівка з приводу.


Листівку можна поєднати з оригінальним подарунком. Для цього купите японську рисовий папір (або будь-яку іншу гарну і не дуже тонку), складіть аркуш навпіл. На лицьову сторону тушшю нанесіть абстрактний малюнок або намалюйте ієрогліф (в інтернеті не проблема знайти картинки з ієрогліфами «любов», «серце» тощо)
Всередину можна вкласти: квитки в кіно, флеш-карту з давно забутими спільними фотографіями, запрошення на побачення з вами і багато іншого.

Листівка на замовлення.
Якщо ви хочете, щоб ваша листівка вийшла не гірше магазинного, але в той же час унікальною і придатною тільки для вашого чоловіка, замовте друк листівки через інтернет. Зробіть колаж з ваших фотографій або помістіть одне спільне фото в симпатичну рамку, надрукуйте привітання красивим шрифтом.
За вашим бажанням друкарня може зробити золоте тиснення і шовкографію.

Даруйте листівки коханим, а вони відкриють вам своє серце!Увага, тільки СЬОГОДНІ!