Службовий роман. Для різноманітності?

Службовий роман. Для різноманітності?
Швидкий ритм сучасного світу, спрага наживи і нескінченна робота залишають зовсім мало часу на влаштування свого особистого життя. З ранку до вечора ви працюєте, вирішуєте свої справи і проблеми, а ввечері так втомлюєтеся від усього, що хочеться просто прийти додому, включити якесь кіно і спокійно заснути. Люди весь час кудись поспішають, тому трапляється так, що і романом доводиться обзаводитися прямо на службі.

Коли у вас намічається службовий роман, або ви перебуваєте вже в стосунках на роботі, то відразу виникає безліч питань і цілком з'ясовних «але». Як поводитися? Що буде, якщо про вас дізнаються колеги? І як складеться ваша подальша робота, якщо ви розлучитеся? Питань може бути сила-силенна, і порад від інших людей з приводу плюсів і мінусів службового роману теж, але от прийняти правильне рішення можете тільки ви самі, і, в кожному разі, воно буде вірним, бо будь-який досвід (позитивний чи негативний) буде для вас корисним.

Коли службовий роман вже в повному розпалі, то, звичайно, не потрібно бути професійним стратегом, щоб не нашкодити собі цією любов'ю. Але, в першу чергу, дайте собі відповідь на питання: «Навіщо вам потрібен цей роман, і що ви від нього в підсумку чекаєте?" Якщо думаєте, що нічого, і вам здається, що відносини нікуди не приведуть, або, навпаки, сподіваєтеся на щось серйозне, чисте й світле, то у відповідності зі своїми очікуваннями і будуйте стосунки.


Постарайтеся заздалегідь домовитися зі своїм коханим про те, щоб про ваші стосунки ніхто не знав, ну хоча б перший час, поки вони не переросли у щось серйозне (а якщо не переростуть?). Вашим колегам і співробітникам по роботі, насправді, це знати необов'язково, та й вам ні до чого зайві пересуди. Будьте пильні і заздалегідь налаштуйте себе на те, щоб вміти розділяти ваші особисті стосунки.Якщо ваші стосунки закінчилися весіллям, то їм нема чого сказати. Можна тільки порадіти і ще раз повірити в щасливий випадок. Якщо ж відносини з якихось причин не склалися, то тут важливо не наробити дурниць. Якщо не хочете втратити роботу або добровільно звільнитися, постарайтеся відновити з цією людиною колишні робочі відносини. Це буде важко, бо за плечима у вас, можливо, залишилися образи, якась недомовленість, злість або ненависть. Але будьте мудрішими, сприймайте подальше ваше неминуче спілкування, як гру. Будьте незалежними і самодостатніми, позбудьтеся від бажання нашкодити або зіпсувати життя своєму колишньому людині. Це ні до чого доброго не приведе.

Чим би не закінчилися ваші відносини, будьте вдячні цій людині за безцінний досвід, бо саме тепер, завдяки йому, ви стали сильнішими і мудрішими. І якщо будете вести себе гідно, то зможете надовго залишитися у нього в пам'яті.Увага, тільки СЬОГОДНІ!