Правила курортного роману для початківців

Правила курортного роману для початківців
Сонце, морський берег, пальми і пісок, красиві засмаглі незнайомці - хіба можна встояти перед усім цим і не віддатися спекотною романтичної любові? Хоч і на час ... Курортний роман манить багатьох відпочиваючих, але, якщо не дотримуватися деяких правил, можна сильно обпектися.

Курортні романи особливо хвилюючі і запам'ятовуються, навіть якщо побачення не уявляють собою щось незвичайне й оригінальне. Ніжні обійми, млосні погляди, скромна квіточка - все це на тлі літніх пейзажів захоплює серця і одурманює голови.

Це пов'язано з тим, що на відпочинку ми віддаємося хвилинам насолоди, розкріпачує і розслабляємося так, як не робимо цього в звичайному житті, наповненою турботами і тяготами. І тому перше правило - залишайтеся легким до самого кінця, будьте відкриті всьому, що запропонує вам випадок.

Це пов'язано, в тому числі, і з інтимними стосунками, адже коли ви ще зможете так розкритися і виконати всі свої самі хвилюючі бажання, як не в цей короткостроковий бурхливий роман. Чи не ведіть себе так, немов ви надаю любові зі своїм майбутнім чоловіком, не грайтеся роль неприступною і загадковою особи, а навпаки - будьте палкою і ненаситної. Візьміть все можливе від цих відносин.

Завжди пам'ятайте, що ваш курортний роман закінчиться відразу ж, як ви покинете свій готель. Тому не будуйте ніяких довгострокових планів, окрім як на сьогоднішній вечір. Зрозуміло, іноді з подібних зустрічей виливається щось серйозне, але це настільки рідкісні випадки, що замислюватися про них навіть не варто.

У курортних романах немає місця ревнощів, недовірі, претензіям і кривд. Зазвичай ці недовгі зустрічі представляють собою ідеал романтичних відносин, адже закохані максимально відкриті і природні. Але якщо ви почнете щось вимагати від свого партнера, не чекайте, що завтра він захоче знову з вами зустрітися, адже на пляжі стільки одиноких і красивих дівчат, готових провести час легко і безтурботно.Не розказуйте один одному подробиці вашого життя, що залишилася в рідному місті. Все це позбавляє роман романтичності і загадковості, в яку так приємно поринати з головою.


Не забувайте про безпеку, наприклад, про оберігання та гігієну. Про це легко забути в пориві еротичної ейфорії, тому підготуйте всі засоби захисту заздалегідь і не чекайте, що вони опиняться у вашого партнера. Сподівайтеся тільки на себе, адже це тільки ваше здоров'я.

Не захоплюйтеся великою кількістю алкоголю, це стосується не тільки тому, що ви можете втратити контроль, але й тому, що під сонцем надлишок алкоголю може зіпсувати ваше самопочуття.

І найголовніше - будьте красивою! Візьміть з собою свої самі витончені і відверті сукні, прикраси, легкі капелюшки і відкриті туфельки. Все це, а також ваше прекрасний настрій і розкутість, справить приголомшуючий ефект, і тоді яскравий незабутній курортний роман вам забезпечений.Увага, тільки СЬОГОДНІ!