Рольові секс-ігри: будь моїм зайчиком

Рольові секс-ігри: будь моїм зайчиком
Деколи в сексуальних відносинах встановлюється не те щоб повний штиль, але спокій, який спочатку заколисує, потім насторожує, а потім викликає побоювання - чи не призведе цей спокій до нудьги і, як наслідок, пошуку нових стосунків на стороні? І ось вже пара намагається якось оновити стала занадто звичної подружнє життя, відродити колишні відчуття, внести елемент гри в секс.

Часто вихід бачать у рольових іграх. Адже саме у грі можна спробувати інший сценарій, відмінний від того, до якого звикли обидва, втілити небезпечні ситуації, до яких не готові в реальності.

Відомо, що для чоловіків є кілька жіночих образів, традиційно є привабливим і хвилюючими. Це образ медсестри, стюардеси, покоївки, офіціантки, школярки. Щоб пограти в такі ігри, необхідно придбати відповідний одяг і розіграти ситуацію еротичної зустрічі.

У спеціалізованих магазинах продається зараз все необхідне. Потрібно просто купити і постаратися віддатися грі. Можливо, спочатку вона здасться вам обом безглуздою і смішною. Але для багатьох безпечну подорож у світ яскравих фантазій виявлялося рятівним і вносило оновлення згаслу, здавалося, сексуальне життя.

Перераховані сценарії - швидше, втілення чоловічих фантазій, хоча і для жінок можуть виявитися хвилюючими. Але є і приховані жіночі фантазії. Жінки часто мріють про секс з незнайомцем і про зґвалтування.
Для втілення в життя цього сценарію не потрібно спеціального спорядження. Можна просто відправитися, наприклад, в кафе, і там розіграти знайомство. Спробуйте зробити вигляд, ніби ви не знайомі, ведіть себе так, як ведуть незнайомці, готові зайнятися сексом на першій зустрічі - багатозначні натяки, спокусливі компліменти, довгі погляди, випадковий поцілунок на людях. Представтеся один одному чужими іменами, складіть собі інше життя. І спробуйте зайнятися швидким сексом - можливо, навіть у вашій машині, якщо не встигнете доїхати до будинку. Особливо цікаво грати в цю гру у відпустці. Секс в готелі - загальна фантазія і для чоловіків, і для жінок. Гра в згвалтування - теж збудливий сценарій, про який часом думають обидва. Але її можна реалізувати, якщо ви довіряєте один одному.

Більш витончені пари готові програти садо-мазо сценарій. Не варто його боятися, якщо ви впевнені один в одному, потрібно просто заздалегідь все обговорити. Тут можна приміряти на себе іншу роль. Тиха, турботлива домогосподарка може спробувати себе в ролі суворої пані для свого зазвичай вольового й сильного чоловіка. А великий начальник, який звик віддавати накази, можливо, захоче бути слухняним рабом.

Рольові ігри можуть бути приємним розвагою для обох, оновити почуття і стати маленькою таємницею двох.Увага, тільки СЬОГОДНІ!