5 Найпопулярніших причин розлучення

5 найпопулярніших причин розлучення
Чоловіки і жінки по-різному дивляться на причини, які призводять до розлучення. Жінки виділяють три головні з них: чоловічу зраду, ставлення зневажливого характеру після народження дитини і нездатність або небажання чоловіка "добувати" деньгі.У чоловіків таких причин більше. Психологи провели опитування понад десять тисяч своїх пацієнтів і виявили п'ять основних причин розлучень з точки зору сильної статі.

1. Несумісність сексуального характеру. В основному чоловіки скаржаться на «головні болі» своїх дружин, і що саме даний факт змушує їх заводити собі коханок. Зрештою, такі чоловіки створюють нові сім'я з іншими

2. Проблема догляду та гігієни. Часто після пологів у жінок не вистачає часу слідкувати за своїм зовнішнім виглядом. Чоловіки не згодні з цим аргументом.

3. Особливо сильна стать дратує «ниття» жінок, які скаржаться і кажуть типу: «Подивися улюблений, як я розтовстіла ось тут і тут!».

4. Несумісність психологічного характеру між чоловіком і жінкою. Зазвичай це засноване на тому, що «до весілля вона була ніжна, мила і пухнаста, а після ... стала агресивною, злою і негативної!». Саме такого роду «жіночих змін» боятися близько 45% всіх чоловіків.

5. Хобі, що «таке дурне». Чоловік не в змозі закохатися і повірити у фен-шуй. І не треба доводити, дорогі жінки, що фен-шуй принесе в дім затишок, гроші і щастя.Процес розлучення не відбувається раптово. Йому передують тривалі періоди напруження і конфліктів всередині сім'ї. Як правило, думки про розлучення ясно показують ступінь незадоволеності сімейних взаємин.


Сучасні моделі сім'ї породжують нові форми розлучень. В цьому то і проблема. У традиційному шлюбі, як стверджують сімейні психологи, під причинами сімейних конфліктів розуміють повний розрив відносин колишнього подружжя в економічному, юридичному та психологічному плані. І як результат, реорганізація життя чоловіка і жінки.

Сучасні види сімейних відносин припускають, що після припинення сімейних відносин аспекти психологічного характеру зберігаються і часто виділяються на першому плані.

Розлучення - це серйозна травма в незалежності від того, бажаний він чи ні. Вона ускладнюється повною зміною життя і переживається обома людьми довгий час. До розлучення основна маса людей навіть не уявляють, з чим їм доведеться зіткнутися.Увага, тільки СЬОГОДНІ!