7 Причин бути щасливою

7 причин бути щасливою
На нас нерідко нападає тужливий настрій, особливо в періоди великих навантажень, стресів, емоційних випробувань, або просто від нестачі вітамінів. У такій ситуації важливо штучно піднімати собі настрій, щоб не скотитися в депресію. Зробити це не так вже й важко. Головне, кожен день вранці і ввечері говорити собі, що у вас є принаймні 7 причин, щоб бути щасливою. Якщо ви будете відчувати щастя, згадуючи ці причини, то скоро забудете про тугу і депресію.

Перша причина бути щасливою полягає в тому, що ви існуєте - саме така, яка ви є. У вас є тіло, з допомогою якого ви можете бачити, чути, відчувати красу цього світу. Подумайте про те, що у вас є руки, ноги, очі, за допомогою яких ви можете повноцінно жити. А що, якщо чогось з цього у вас би не було? Подумайте про те, як добре, що ви живі й здорові, відчуйте щастя від одного факту того, що ви існуєте.

Друга причина полягає в тому, що ви красиві. Навіть якщо ви протилежної думки на цей рахунок, швидше за все, це тільки ваша занижена самооцінка. Якщо вам хоч раз говорили компліменти, значить, ви красиві. Прийміть це як даність і знайдіть в собі риси, які вам дуже в собі подобаються. Кожен день знаходите в собі ще одну привабливу риску.

Подумайте про те, що відрізняє вас від інших людей. Може бути, ви добре співаєте, відмінно готуєте, або володієте талантом керівника. Відчуйте щастя від того, що у вас є це якість, проникніться своєю унікальністю. Це третя причина, щоб бути щасливою.

Наступна причина для щастя в тому, що вас люблять. Кожної людини хтось любить, і неважливо, якщо це не прекрасний принц з ваших мрій. Може бути, вас люблять батьки, родичі, товариші по службі. Якщо у вас є домашні тварини, то вони теж люблять вас. Відчуйте себе центром цієї любові і скажіть собі, що ви щасливі.
П'ята причина полягає в тому, що у вас є заняття, яке приносить вам задоволення. Це може бути як робота, яку вам подобається займатися, або хобі, яке приносить вам радість. Подумайте про те, як ви будете робити те, що вам подобається, і відчуєте щастя від цього.

Озирніться навколо і ви побачите, як красивий світ навколо вас. Навіть якщо зазвичай ви цього не помічаєте, придивіться краще. Навколо вас панує краса, вона є в распускающемся бутоні, в опадающем аркуші, в сніжинці і в інших простих речах, які ми звикли не помічати. Відчуйте, що у вас є ще одна причина для того, щоб бути щасливою.

Подивіться вперед. Це може бути подорож, яке ви з нетерпінням чекаєте, поїздка до батьків, майбутній день народження. Знайдіть щастя в тому, що вас чекає попереду. Якщо рішуче нічого хорошого не передбачається, заплануйте собі маленький персональний свято, яким ви порадуєте себе. Майбутнє, яке ви творите своїми руками - сьома причина для щастя.Увага, тільки СЬОГОДНІ!