Дівчина-ідеал. Чому її бояться чоловіки

Дівчина-ідеал. Чому її бояться чоловіки
Ідеальна дівчина - таємна чоловіча мрія, проте, зустрічаючи цю мрію в реальному житті, чоловіки віддають перевагу обійти її стороною. Досить дивна ситуація - з одного боку чоловіка вічно женуться за ідеалом, а з іншого - добровільно від нього відмовляються, побачивши на власні очі.

Великі очі, млосна усмішка, ноги «від вух», шовковисте волосся, тонка талія, пишні груди, - ось традиційний набір жіночих якостей, з яких «складається» ідеальна дівчина. Плюс до цього в якості бонусу йдуть: хороша господиня, відбулася особистість, хороший родовід і рахунок у банку.

Чомусь в цей список вкрай рідко входять вірність, доброта, здатність любити і співчувати, ніжність, порядність, моральність, відданість - важливі якості, які власне роблять жінку жінкою.

Але, тим не менш, яким би не був для чоловіка жіночий ідеал, він часто вважає за краще йому жінку більш непомітну, без «видатних» достоїнств як зовнішніх, так і соціальних.

Незважаючи на широко розрекламовані якості «мисливця» тип «чоловік сучасний» при найближчому розгляді може виявитися істотою слабким, невпевненим у собі, з купою комплексів і неспроможним в плані життєвих досягнень. І тут-то і з'являється це саме протиріччя, як то кажуть - «бачить око, та зуб не йме».

З одного боку - треба підтримувати репутацію «мачо», з іншого - при зустрічі з красивою, впевненою в собі успішною жінкою, внутрішній «хижак» тушується і перетворюється на «хом'ячка». А кому сподобається себе відчувати поруч із жінкою слабким істотою, а не скелею, захисником і покровителем.Чоловік може щосили чесно намагатися відповідати цим чудовим якостям, але довго цей марафон тривати не може. Ось і вибирає собі чоловік не ідеал, тягнутися за яким у нього немає сил, можливостей і бажання, а об'єкт, поряд з яким не потрібно напружуватися - і так будеш почувати себе героєм.


Ще однією причиною, яка може зіграти значну роль у відмові чоловіків від свого ідеалу - боязнь отримати відмову. Найчастіше чоловіки вважають, що у гарної і успішної жінки дуже багато шанувальників, і ще один претендент їй просто не потрібен.

А от не дуже яскрава дівчина буде рада будь-якому прояву уваги, і чоловічі - навіть не дуже активні і уважні залицяння - завжди знайдуть прихильний і вдячний відгук. Так може пройти і все життя - чоловік, вибираючи жінку «звичайну», завідомо забезпечує собі комфортне, напахчена чепуриста існування.

Ось така гідна заміна якогось ефемерного ідеалу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!