Переваги і недоліки гостьового шлюбу

Переваги і недоліки гостьового шлюбу
Гостьовий шлюб являє собою узаконений союз двох людей. Однак при цьому проживають подружжя окремо один від одного, але разом проводять вихідні, відпустки, свята, дозвілля. Жоден з подружжя не пов'язаний сімейними зобов'язаннями і обов'язками. Багатьом такі відносини подобаються.

Переваги гостьового шлюбу полягають у тому, що ти належиш тільки собі. Немає потреби вставати рано, щоб приготувати сніданок і випрасувати чоловікові сорочку.

Тебе ніхто не буде відволікати від улюблених занять. Весь час можна присвятити собі коханій. Наприклад, яке блаженство, не поспішаючи прогулюватися по магазинах, вибираючи собі чергову кофточку.

Очевидним плюсом гостьового шлюбу є те, що квартира повністю в твоєму розпорядженні. Немає необхідності збирати по кутах шкарпетки, порожні пивні банки. Крім того, повернувшись з роботи, ти не будеш вештатись по дому в очікуванні кінця футбольного матчу і догляду його підпилих друзів.

Гостьовий шлюб оптимальний варіант для людей, яких лякає побут. Дружина для чоловіка в таких відносинах - об'єкт бажання і цікавий співрозмовник, а не кухарка і поломойка. Дружина бачить у чоловіка сексуального чоловіка, а не предмет інтер'єру.

Однак гостьовий шлюб має свої недоліки. В гості доведеться ходити одній. Оскільки компанії, як правило, складаються з сімейних пар, почуття незручності тебе буде переслідувати весь вечір.


Якщо у вас є діти, гостьовий шлюб ускладнюється тим, що один з партнерів буде нудьгувати.

У разі гостьового шлюбу важко планувати і управляти фінансовими засобами. Подібні відносини, без фінансових проблем, що можуть собі дозволити лише заможні люди.

Звичайно, всі достоїнства і недоліки гостьового шлюбу перерахувати неможливо, оскільки дане явище суто індивідуальне. Тому особливості у кожної пари, яка вирішила жити гостьовим шлюбом, свої.Увага, тільки СЬОГОДНІ!