10 Способів підняти собі настрій

10 способів підняти собі настрій
Настрій часто залежить від погоди, але якщо за вікном яскраво світить сонце, а у вас в душі похмуро, то з цим треба щось робити. Ще мудрий цар Соломон сказав, що веселе серце радісне як добре лікує, а пригноблений дух сушить кості. Висловлюючись сучасною мовою, ваше здоров'я залежить від вашого настрою.

1
Хороший фільм здатний підняти настрій майже кожній людині, адже про цілющі властивості кінематографа відомо давно. Сходіть в кіно або подивіться вдома старий добрий фільм, який завжди змушував вас посміхнутися.

2
Якщо ви не любите кіно, спробуйте розважити себе музикою. Створюючи музику, люди вкладають у неї настрій, а слухаючи ці твори, вкладені емоції передаються нам. Напевно у вас є улюблена музика чи веселі пісні, які ви завжди із задоволенням слухаєте. Включіть їх голосніше і підспівуйте. Ви навіть не помітите, як поганий настрій піде само собою.

3
Прогулянка на природі також може підняти настрій. Прогуляйтеся в парку, лісі або пройдіться по березі водойми. А якщо вам більше подобається міський шум - вирушайте на жваві вулиці. Пройдіться по любимо місцях міста, захопивши з собою фотокамеру. Зробіть декілька знімків, які прикрасять вашу фотоколекцію і настрій покращиться ваше.

4
Займіться спортом. Влаштуйте собі пробіжку, покатайтеся на велосипеді, сходіть в басейн або тренажерний зал. Фізичні вправи допомагають організму виробляти гармоны радості - ендорфіни, які допомагають подолати депресію.

5
Якщо спорт вам не по душі, або ви просто не можете взяти себе в руки, зробіть все навпаки. Розслабтеся, з'ївши шоколаду або випити чашку свіжозвареного какао. У какао міститься магній, який потрапляючи в організм, також сприяє виробленню ендорфінів і сератоніна. Як вам відомо, це сприяє підняттю настрою.6
Тварини можуть позбавити нас навіть від самої смертельної туги. Якщо у вас є кішка, то приголубте її, і муркотіння цього пухнастого грудочки прожене вашу тугу. Якщо ви любите собак - пограйте з вашим вірним другом, який не залишить вас в зневірі.

7
Поговоріть з хорошим другом по телефону, або попросіть його зустрітися з вами. Спілкування з близькою людиною завжди допомагає звільнитись від душевних переживань, які заважають радіти життю.


8
Якщо вам нічого не хочеться робити і немає бажання нікуди йти, почитайте книгу. Тільки нехай це буде хороша книга, яка гарантовано відверне і розважить вас. Іронічний детектив або пригодницький роман добре піднімає настрій і відволікає від похмурих дум.

9
Побродите по інтернету, відверніться на розважальних сайтах, де зібрані всілякі кумедні відеоролики і зображення. Ви від душі посмієтеся, а поганий настрій як рукою зніме.

10
Ще можна спробувати засіб, що радять психологи. Широко посміхніться собі в дзеркалі і постійте так кілька хвилин. Робіть це щиро і від усієї душі. Мозок сприйме це як сигнал того, що з вами все в порядку і настрій покращиться ваше!Увага, тільки СЬОГОДНІ!