Відносини після розлучення

Відносини після розлучення
Руйнування роками складаються відносин може проходити болісно. Однак зберегти і підтримувати добрі стосунки зі своїм колишнім чоловіком - це найкращий спосіб подолати кризовий період і можливість почати нові стосунки з іншими людьми.

Після розставання витримайте паузу, щоб зрозуміти, як поводитися з людиною, якого ви раніше любили. Усвідомте, що робили не так, які помилки зробили, щоб побудувати інші відносини між собою.

Якщо ви не можете пережити образу, біль та інші негативні почуття, то кілька бесід з психологом можуть зробити переоцінку старих відносин і психологічно налаштувати на позитивні установки. У разі якщо спілкуватися вас змушують обставини, а вам це не приносить позитивних емоцій, то треба поглянути на ситуацію по-новому. Ви тепер стали вільні від усіх попередніх домовленостей і нічим не зобов'язані один одному.

Необхідно прикладати максимальні зусилля, щоб зберегти цивілізовані відносини з чоловіком, а діти якомога менше залучалися в негативні конфліктні ситуації. Дитина може почати звинувачувати себе в розлученні батьків. А ось ситуація, коли розпрощалися подружжя дружньо розмовляють, вітають один одного зі святами, цікавляться справами, допоможе дитині легше подолати ваш розрив.


Намагайтеся вибирати співробітництво, особливо в питаннях, які стосуються дітей. Не говоріть погано один про одного, лаючи партнера, ви проявляєте неповагу до себе. Не звинувачуйте своїх подружжя в розлученні, розділяйте відповідальність за те, що сталося, а з часом проходить будь-яка неприязнь.

Якщо спілкування з колишнім чоловіком приносить задоволення, то не слід переходити кордон і мріяти про відновлення відносин, ви тепер в іншому статусі.

Розлучених подружжя крім дітей часто пов'язує майно, нерухомість, бізнес. Налаштовуйтеся на зустрічі позитивно, відповідайте спокійним раціональним підходом при вирішенні спірних моментів, адже скандали лише ускладнюють ситуацію, а конфлікт інтересів не дозволяється.Увага, тільки СЬОГОДНІ!