Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви

Вагінальні кульки. Тренування м'язів піхви
М'язи піхви відіграють велику роль у житті жінки, не тільки прикрашаючи інтимне життя, але і полегшуючи процес пологів. Тому тренувати м'язи піхви можна порекомендувати кожній жінці. Допоможуть в цьому вагінальні кульки.

Вагінальні кульки відомі ще з давніх часів. На Сході дівчаток і дівчат готували за допомогою них до інтимного життя. Відчуття під час статевого контакту стають більш яскравими як для чоловіка, так і для жінки. Багато жінок, які вважають себе фригідними, змогли випробувати оргазм після тренувань з вагінальними кульками.

У Китаї кульки робили з нефриту, але зараз вони здебільшого виготовляються зі спеціального пластику. Вони випускаються в різних розмірах. На початковому етапі тренувань або для відновлення м'язів після пологів потрібно купувати кульки великого діаметру, а по мірі розвитку м'язів переходити на менший.

Перед тренуваннями з кульками потренуйтеся стискати і розслабляти інтимні м'язи без них. Напружте їх так, як якщо б хотіли перервати сечовипускання, після чого розслабте. Слідкуйте за тим, щоб м'язи сідниць і живота були розслаблені.

Тепер продовжуйте тренування з кулькою. Перед застосуванням кульки рекомендується мити теплою водою з милом та обробляти яким-небудь антисептиком, який крім знезаражуючого дії відіграє роль мастила. Обережно введіть кулька в піхву, стежачи за тим, щоб нитка залишалася зовні. Ніколи не вводьте кулька разом з ниткою, інакше ви можете не дістати його самостійно.Відчуйте кулька всередині себе. Якщо не виходить - злегка потягніть за нитку. Відчувши його, як можна сильніше стисніть кулька м'язами і розслабтеся. Потім повторіть знову.


Коли трохи освоїтеся, зробіть вправу - спочатку покладіть кульку якомога глибше, щоб накачати м'язи у самої шийки матки, а потім підтягніть його до входу до піхви і продовжуйте качати там. Через деякий час ви зможете переміщати кульку по піхві силою інтимних м'язів.

Подкачав м'язи піхви, спробуйте робити таку вправу - з силою потягніть кульку за нитку, утримуючи її при цьому м'язами. Коли ви зрозумієте, що м'язи з легкістю справляються з усіма цими вправами, переходьте на менший розмір кульки.

Вправи з вагінальними кульками досить приємні і приносять велику користь жіночому здоров'ю. Робіть їх із задоволенням, і скоро ви відчуєте зміни у своєму житті.Увага, тільки СЬОГОДНІ!