Працюйте над своїми поганими звичками!

Працюйте над своїми поганими звичками!
Про роботу, яка приносить дохід, ми думаємо майже кожен день. Але чи часто ми замислюємося про роботу над своїми поганими звичками? Це, безумовно, теж впливає на наші доходи. Переїдання, «пристрасть» до солодощів або алкоголю, звичка запізнюватися, азартні ігри, куріння - працюють над нами немов рада директорів-тиранів. Чи Не пора зняти з себе задушливу ярмо і здобути свободу, розпрощавшись зі своїми поганими звичками?

«Написано на роду» або «кожен відповість за себе»?
Одна з причин, що стримує людину від роботи над своїми поганими звичками - віра у невідворотність долі. Дуже зручно йти на поводу своїх звичок, а неприємні наслідки списувати на гени, що дісталися від предків.

Ні, генетика - наука серйозна. Але ми зовсім не зобов'язані триматися фаталістичних вірувань. Інакше ми не притягалися до відповідальності за дії, вчинені в пориві власних бажань. Ні батьки, ні начальство, ні судді не могли б карати нас за погане, якщо ми робимо це просто за звичкою.

Правда в тому, що ми не можемо безкарно порушувати закони, що діють у природі. Один з них - закон причини і наслідку, виражений такими словами: «Що посіє людина, те й пожне». Отже, кожний дорослий чоловік є сіячем».

Якщо, при водінні автомобіля ми звикли порушувати швидкісний режим, то рано чи пізно ми пожнемо» ДТП. Якщо ми куримо, то у нас більше ймовірності «потиснути» онкологічне захворювання. Треба визнати, що сьогодні ми живемо з наслідками вчорашніх рішень.Хто вирішує, яким мені бути людиною?
Вже в античному світі говорили про силу особистих рішень, що впливають на репутацію людини. Посієш вчинок - пожнеш звичку, посієш звичку - пожнеш характер, посієш характер - пожнеш долю. В такому разі ми зовсім не безпорадні жертви своїх внутрішніх спонукань і бажань.


Погані звички немов злі язики створюють нам репутацію. Наприклад, з-за звички все відкладати на останній момент ми ніколи не зможемо заслужити довіру, а значить, не побудуємо кар'єру і, як наслідок, не зможемо в повній мірі забезпечувати себе і свою сім'ю.

Крім втрати здоров'я погані звички можуть призвести до втрати самоповаги. Чи зустрічалися вам люди, які не вірять собі? Це ті, хто звик йти на поводу у своїх шкідливих звичок, відчуваючи при цьому докорів сумління. Такі люди викликають жалість.

Тільки ви визначаєте, яким вам бути людиною. Працюйте над своїми поганими звичками і не дозволяйте їм маніпулювати вами. Ігноруйте їх безрозсудні накази про те, як вам розпоряджатися своїми силами, часом і грошима.Увага, тільки СЬОГОДНІ!