«Мій ласкавий і ніжний звір» або тиранія в сім'ї

«Мій ласкавий і ніжний звір» або тиранія в сім'ї
Б'є - значить любить. На жаль, багато жінок до цих пір вважають цю стару приказку правдивої, хоча для її спростування написано вже чимало літератури.

Кожна жінка в глибині душі хоче бути слухняною, веденої, переховуватися від зовнішніх проблем за спиною надійну людину. Але як бути, якщо той, хто повинен вас захищати, натомість за фактом займається банальним рукоприкладством?

Не думайте, що, вдаривши одного разу і попросивши вибачення за свої дії, ваш обранець ніколи більше собі цього не дозволить. Перевиховати його ви не зможете. І подібні випадки, нехай навіть з палким каяттям і шикарними подарунками, будуть повторюватися знову і знову. А вам дійсно потрібні такі стосунки?

Як правило, вдарити свою жінку може тільки та людина, яка не може дати здачі іншим, рівним собі. Тому, отримавши синяк, навіть не думайте, що благовірний зробив його в цілях вашого виховання. Швидше за все, своїм вчинком він зганяє образу, завдану їм кимось іншим.


Фізична загроза вашому здоров'ю - ще не найстрашніше, що може статися, якщо ваш чоловік звик розпускати руки. Якщо свідком регулярних побоїв у сім'ї стають діти, побачене неодмінно відіб'ється на їх ніжною, вразливою психіці. Через домашнього садиста малюк може замкнутися в собі, або ж, навпаки, порахувати лінію поведінки батька чи вітчима прикладом для наслідування.

Тому, якщо у вашій родині вдарити жінку вважається нормою - біжіть від такого чоловіка. Нічого доброго з ним не вийде. А чим раніше ви покинете свого домашнього тирана, тим більше шансів отримаєте на зустріч із справжнім чоловіком. Повірте, такі дійсно є, просто ви їх раніше не помічали.

Якщо домашнє рабство у вас тривало досить тривалий термін, не вважайте негожим відплатити мучителеві тією ж монетою. Нехай він хоча б раз опиниться на місці тієї, над ким так жорстоко і болісно знущався.Увага, тільки СЬОГОДНІ!