Як забути чоловіка після розлучення

Як забути чоловіка після розлучення
Розлучення, при яких би обставинах він не походив, завжди викликає важкі думки і переживання. У перший час здається, що все навколо звалилося, світ налаштувався проти вас і ви не знаєте як подолати з нахлинули проблеми. Не варто впадати у відчай, з цим можна впоратися. Важливо зрозуміти, що життя триває.
Ніколи не варто боятися своїх почуттів і вже тим більше ховати їх. Звичайно, ніхто не закликає плакати і впадати в істерику у всіх місцях, які ви відвідуєте. Але вдома, коли ви одні або поруч з вами близькі друзі, рідні, дозвольте собі виплакатися і вилити біль. Коли вона залишається всередині, це завжди гірше. Краще поговорити з друзями або близькими про свої переживання, можливо, ви відразу ж знайдете підтримку або отримаєте слушну пораду і вам стане значно легше.

Час від часу почуття втрати буде намагатися зачепити вас, постарайтеся не піддаватися йому. Якщо це відбувається все частіше і впоратися все важче, найкраще змінити обстановку. В крайньому випадку, можна влаштувати собі відпустку і вирушити на відпочинок. Не варто переконувати себе, що це неможливо, що ви дуже зайняті на роботі або з дітьми. Все це легко влаштувати. Навіть якщо з якихось причин на тривалий термін виїхати не виходить, корисно влаштувати відпочинок хоча б на вихідні.


Можна попросити подруг скласти вам компанію і відправитися куди-небудь в цікаві місця, головне - забути про проблеми хоча б на кілька днів. Спробуйте пошукати в своє розлучення сприятливі моменти. Наприклад, у вас могло з'явитися більше вільного часу для себе або дітей, для роботи. Можливо, це привід підштовхнути себе вище кар'єрними сходами. Корисно віддати максимум енергії роботі або улюбленій справі, дуже часто саме розлучення стає для жінок стимулом для досягнення небувалих висот у житті.Якщо у вас від шлюбу залишилися діти, постарайтеся оточити їх посиленою увагою і турботою. Не варто замикатися на собі і своїх проблемах, адже їм теж доводиться нелегко. Слід якомога частіше організовувати спільний відпочинок, походи на різні заходи: в кіно, на виставки, на концерти. Однак не менш важливо дотримати баланс між своїм особистим життям і життям дітей. У вас обов'язково повинен бути час для себе і влаштування свого особистого життя. Намагайтеся не згадувати про спільне життя.

Краще на перший час прибрати подалі фотографії і свідчення вашої щасливих днів, так буде набагато менше приводів жаліти себе. І не варто намагатися відновити відносини, потрібно закрити цю сторінку цієї книги і сміливо приступати до створення та читання нової. Посмішка на обличчі не тільки відображення внутрішнього стану, але ще і спосіб його формування. Спробуйте зробити так, щоб посмішка була з вами завжди, нехай вона буде адресована і чоловікам. Нові відносини не обов'язково будуть нещасними, дозвольте собі сприймати життя по-новому.Увага, тільки СЬОГОДНІ!