Як любити на відстані

Як любити на відстані
Кохання на відстані... Романтичні історії про таких відносинах багато чули неодноразово. Хтось у них вірить і захоплюється, а інші - трохи сумніваються. Але що робити, якщо саме ваш улюблений їде за збігом обставин жити (неважливо, тимчасово або постійно) в інше місто, а ви не можете в один момент кинути все і поїхати разом з ним? Які у вас шанси на те, що почуття не згаснуть? Як любити на відстані?
Насправді, головне в такій ситуації - взяти себе в руки і не піддаватися відчаю та депресії. Задайте собі питання: ви дійсно любите цю людину? Ви впевнені у відповідних почуттях на всі сто відсотків? Якщо на обидва питання ви відповідаєте позитивно, чого ж тоді боятися? Адже справжня любов не згасне навіть тоді, коли люди знаходяться за тисячі кілометрів один від одного.

Не забувайте про те, що ви не єдина людина, який зіткнувся з подібною проблемою. Багато хлопців і дівчата навчаються в різних містах, а зустрічаються лише декілька разів на рік. І не тільки студенти, але і сімейні пари стикаються з такими труднощами. Подумайте, наприклад, як живуть дружини моряків, військових? Адже їх улюблені не з'являються дому по кілька місяців. І, тим не менш, сім'ї залишаються міцними, щасливими. Дружини чекають на своїх улюблених і радіють кожній хвилині, проведеній поруч зі своїми чоловіками...


Можна змиритися, чи можна звикнути до думки про те, що коханий, з яким ви прокидалися поруч щоранку, тепер буде дуже і дуже далеко? Звичайно ж, можна! Зрозумійте, що це лише випробування, яке посилає вашій парі доля. Адже ви його витримаєте, чи не правда? Краще придумайте, чим ви будете займатися у вільний час. Можливо, у вас з'явиться якесь хобі, ви будете займатися самореалізацією, нарешті знайдете час для спорту. В цьому випадку ви зможете дивувати свого коханого чоловіка з кожною зустріччю все більше і більше.В сучасному світі для того, щоб не втрачати зв'язку з коханими на відстані, існує безліч новітніх технічних засобів. Скайп, електронна пошта, мобільний телефон - ці і багато інші способи зв'язку дозволять вам спілкуватися щодня, бути в курсі всіх подій, ділитися новинами, радіти і підтримувати один одного.

І найголовніше. Після тривалого розлучення настане момент, коли ви знову будете разом. Пройшовши перевірку на міцність, ваші відносини неодмінно стануть ще зворушливішим, романтичніше. Просто вірте і не втрачайте надії - адже любов, без сумніву, варта того, щоб чекати.Увага, тільки СЬОГОДНІ!