Розвиток і вдосконалення особистості

Розвиток і вдосконалення особистості
Розвиток особистості починається з раннього віку. Деякі вчені початком вважають ще внутрішньоутробний розвиток. Удосконалення відбувається протягом усього життя. Деякі люди докладають багато зусиль для досягнення ідеалу.

Є певна категорія людей, які все життя прагнуть до ідеалу. У всіх своє уявлення про досконало. Деякі хочуть досягти фізичної ідеалу, інші прагнуть до духовного комфорту. Однак найголовнішим при досягненні поставленої мети є мотивація. Саме вона буде двигуном, який буде просувати вас до наміченої мети.


Якщо ви чітко поставили ціль, але намагаючись її досягти кинули наполовину, то це означає слабку мотивацію. Щоб досягти ідеалу потрібно володіти достатньою самодисципліною і терпінням. Удосконалення особистості є досить довгим процесом. Наприклад, ви хочете мати великим кругозором. Для досягнення цієї мети потрібно позначити ряд задач. Читати не менше двох годин на днів. Безумовно, мова йде про читання класики, сучасної літератури, а не глянцевих журналів. Також необхідно відвідувати музеї, виставки не менше двох разів на місяць. Якщо ви будете виконувати ці завдання, то через два-три місяці ваш рівень знань значно розшириться.Найскладніше не покинути рух до мети на середині процесу. Більшість людей не можуть дійти до наміченої мети, так як вони втрачають мотивацію або вона слабшає. Необхідно постійно підкріплювати свої бажання. Думайте про свою мету щодо вдосконалення себе як особистості щодня. Якщо у вас вийти її досягти, то ви отримаєте певні переваги. Ваша самооцінка значно підвищиться. Повторюйте позитивні твердження, наприклад «У мене є бажання і внутрішня сила для досягнення мети». Повторюйте свої позитивні твердження часто, з вірою і вкладанням в них своїх почуттів.

Постійно підвищуйте планку. Ви зможете досягти ще більших висот. Але не забувайте хвалити себе за досягнуте. Цінуйте свої досягнення, навіть найнезначніші. Люди часто акцентуються на своїх промахах і невдачах, ніж на досягненнях. Це в корені невірно. Невдачі повинні сприйматися як досвід, нехай і негативний. За кожен свій успіх ви повинні цінувати і хвалити себе. І дуже скоро ви станете тим ідеалом, який собі намалювали.Увага, тільки СЬОГОДНІ!