Як дізнатися характер по очах

Як дізнатися характер по очах
Під час розмови людина дивиться в очі своєму співрозмовнику і деякі знання про його характер може отримати після довгого спілкування. Форма і колір очей можуть представити більш повні та достовірні відомості.
Характер людини за кольором очей

Володарі темно-карих і чорних очей товариські і сексуальні, прагнуть бути першими у всьому. Проте їх запальність і агресивність заважають вирішенню важливих завдань.

Люди зі світло-карими очима, навпаки, не впевнені в собі, замкнуті і часом ліниві. Це ранимі, ніжні особистості, які часто витають у хмарах. Ті з них, хто має самостійність і не сподівається на інших, можуть досягти своїх цілей.

Характер блакитноокого людини визначається як щедрий, сентиментальний і цілеспрямований, але в той же час такі люди відрізняються жорстокістю, уразливістю, холодністю, частою зміною настрою і дратівливістю. Чим тепліше тон блакитних очей, тим людина м'якше і доброзичливість.

Синьоокі - дуже влюбливі і пристрасні натури, мають дуже сильний і стійкий характер. Здійснювати правильні вчинки їм заважає зайва емоційність і зарозумілість. Також люди з синіми очима люблять сперечатися, довго пам'ятають про свої образи і мстять. Для людини, якого люблять, вони стають ідеальним партнером.

Люди із зеленими очима цілеспрямовані і вперті. З них виходять хороші керуючі, т.к. вони справедливі, відчувають людей і швидко вирішують проблеми. Зеленоокі люди - це надійні друзі, вірні коханці (якщо люблять по-справжньому) і добрі батьки. Зовні вони можуть виглядати досить строго, алеСірий колір очей розповідає про спокійний і стриманому характері. Люди з цими очима розважливі, розумні і сміливі. Вони дотримуються постійності, піклуються про своїх близьких і друзів, вірні своїм партнерам.

Людина з сіро-зеленими очима вміє твердо стояти на ногах в будь-якій ситуації, завдяки гострому розуму, інтуїції й рішучості. Як друг він стає найкращим, т.к. завжди надає допомогу і підтримку, але ворогам його слід побоюватися.


Характер людини за формою очей

Чим менше розріз очей, тим людина більш замкнутий і скритний. Очі класичної мигдалеподібної форми вказують на дуже цілеспрямованих людей. Володарі круглих очей - добрі за характером.

Очі витрішкуваті вказують на запальність, а глибоко посаджені очі - на розважливість.Увага, тільки СЬОГОДНІ!