Якщо ти багата і успішною, але абсолютно одна

Якщо ти багата і успішною, але абсолютно одна
Почуття самотності знайоме багатьом людям: і чоловікам, і жінкам, і молодим, і старим. При цьому не можна точно сказати, чому в однієї людини все гаразд в особистому житті, а інший ніяк не може знайти свою другу половинку. Наприклад, красива успішна жінка, але при цьому поряд з нею немає супутника життя. Чому так відбувається?

Сьогодні все більше молодих дівчат прагнуть зробити кар'єру, досягти матеріального благополуччя, щоб бути незалежними ні від батьків, ні від кого-небудь іншого. При цьому особистим життям вони практично не займаються, вважаючи, що встигнуть створити сім'ю, коли досягнуто всіх поставлених цілей. Але коли жінка досягає багатства й успіху в суспільстві, виявляється, що поруч немає людини, який був би близький, з яким можна було б створити повноцінну сім'ю.

І навколишніх дивує таке положення справ, адже, по ідеї, у успішною і цікавої жінки, повинно бути багато шанувальників, серед яких можна знайти свою другу половинку. Але в реальності все відбувається зовсім не так. Причин самотності у жінки може бути безліч. А якщо вона матеріально забезпечена, має певне соціальне становище в суспільстві, то таких причин ще більше.

Однією з них є те, що чоловіки боятися сильних жінок. А саме такою має бути жінка, щоб досягти успіху в суспільстві, досягти якихось кар'єрних висот. В гонитві за грошима, за професійним розвитком жінка звикає контролювати свої почуття та емоції, набуває деякі чоловічі звички, ділову хватку. Часто такий тип поведінки вона переносить і на спілкування поза робочий час. Тому мало хто з чоловіків готовий бачити поруч із собою жінку, яка, по суті, не потребує їх турботі, опіці, захисті. За великим рахунком, у заможної жінки немає необхідності в шлюбі, так як вона не залежить ні в матеріальному, ні в моральному плані від чоловіка.
Якщо ж жінка, досягнувши певних успіхів у житті, вміє поєднувати в собі ділову хватку і жіночність, то все одно не факт, що вона знайде свою другу половинку. Причина самотності може бути в тому, що жінка, звикнувши жити одна, піклуватися про себе, не може повністю розкритися перед чоловіками. Навіть при наявності бажання створити свою сім'ю, вона боїться змін, які відбудуться в її житті з появою чоловіка і дітей. Тепер їй доведеться піклуватися не тільки про себе, і у неї не буде колишньої волі в діях. Ось такі думки і не дають їй можливості налагодити особисте життя.

Іноді причиною самотності заможних дам є банальні комплекси неповноцінності. Якщо дівчина успішна, багата, отримала визнання в суспільстві, це зовсім не означає, що вона відчуває себе впевнено як жінка. Можливо, їй не подобається щось у своїй зовнішності, або вона просто невпевнено відчуває себе в суспільстві чоловіків, тільки якщо це не її партнери по бізнесу.

Ще однією причиною самотності у бізнес-леді можуть бути їхні завищені вимоги до майбутнього чоловіка. Жінки, які побудували успішну кар'єру, критично ставляться до себе, і багато з них хочуть бачити поруч людину, яка буде відповідати їм. При таких умовах досить важко знайти відповідного кандидата.Увага, тільки СЬОГОДНІ!