Секс з другом: "за" і "проти"

Секс з другом: 'за' и 'против'
Немає єдиної думки з приводу допустимості дружнього сексу. Комусь він здається цілком природним явищем, комусь заподіює страждання. Іншим же просто немає до цього діла, але лише до тих пір, поки одного разу, незалежно від ставлення до цього питання, дружній секс все-таки не трапляється.

Аргументи на користь дружнього сексу зазвичай зводяться до того, що між друзями міцні довірчі відносини, але при цьому немає почуття власності, зайвих зобов'язань і вимог. Противники стверджують, що секс руйнівно впливає на дружбу, дружби після сексу бути не може. І, можливо, ніколи не було.

І прихильники, і противники часто крім теоретичних доказів можуть навести приклади з власного життя. Так чому ж тоді викликано таке радикальне розходження в думках? Мабуть, вся справа в тому, що відносини між двома друзями можуть носити найрізноманітніший характер, і обставини, які призвели до дружнього сексу, можуть бути самими різними.

Наприклад, секс між колишніми коханими найчастіше носить ностальгічний характер. Друзі просто отримують один від одного задоволення, не жалая домішувати до цього щось більше. Найчастіше такі друзі вже дуже добре знають недоліки один одного, тому використовують секс лише як розвага. У такій ситуації обидва залишаються задоволені, але лише за умови, що почуття з обох сторін дійсно згасли.
Дещо складніше йде справа у ситуації, коли секс трапляється між друзями під дією алкоголю. На ранок неминуча деяка незручність, адже обидва, ніби нічого такого не планували. До такої ситуації варто ставитися з гумором і легкістю, як до будь-якого іншого п'яному пригоди. Нехай вам і німого соромно, але, за великим рахунком, нічого страшного не сталося.

Найбільш проблемний випадок - це усвідомлений секс між друзями. Тут потрібно бути готовим до будь-якого повороту подій. Навіть якщо ви не плануєте, що секс між вами і вашим другом переросте у щось більше, зовсім не означає, що ваш друг вважає так само. І якщо ви не впевнені, що однаково ставитися до всього що відбувається, то краще зупинитися, поки не заподіяли один одному біль.

Іншими словами, головний недолік дружнього сексу - непередбачуваність його наслідків: в результаті ви можете з рівною ймовірністю або повністю втратити друга, або перевести ваші відносини на новий рівень, або так і залишитися друзями. Головне, будьте щирі один з одним, і з собою. Так вже вам потрібен цей секс? Чи справді ви сприймаєте ваші відносини, дружбу? Чи справді ваш друг сприймає їх так само? А якщо секс уже стався, просто поговоріть один з одним, і спробуйте зрозуміти, що він значив для вас обох.Увага, тільки СЬОГОДНІ!