Випадковий секс

Випадковий секс
Випадковим сексом сьогодні нікого не здивуєш. Досить багато людей готові вступити в зв'язок, яка не несе ніяких зобов'язань. Найбільше до сексу без зобов'язань схили молоді люди, в більш старшому віці відсоток таких людей знижується.

Випадковий секс привабливий тим, що після нього у партнерів немає жодних зобов'язань один перед одним. Найчастіше секс без зобов'язань люблять ті люди, які не хочуть з яких-небудь причин серйозних, довготривалих відносин. Причому не можна сказати, що чоловіки займаються випадковим сексом частіше за жінок. Якщо вірити статистиці, то серед чоловіків відносини без зобов'язань мали 57%, а серед жінок - 42%.

Незважаючи на те, що такий вид сексу не має на увазі будь-які зобов'язання, але все ж деякі моменти варто з'ясувати до того, як це трапитися. Ну, по-перше, потрібно все-таки впевнені, що партнер не розраховує на щось більше, ніж просто задоволення своїх сексуальних потреб.

Крім того, чітко позначена позиція з даного питання, дасть можливість повторити зустріч без зобов'язань. В іншому випадку, якщо ви приховаєте наміри і захочете знову зустрітися, ваш партнер може розцінити це, як домагання на щось більше, ніж просто секс без зобов'язань. І зустріч, швидше за все, не відбудеться.

Будьте готові до того, що якщо секс без зобов'язань буде повторюватися з однією людиною кілька разів, то може виникнути певна емоційний зв'язок. Якщо ви не хочете цього, то можливо варто подумати про припинення таких відносин.Випадковий секс підходить для того, щоб зняти сексуальну напруженість, а для деяких людей це ще й засіб вирішення якихось психологічних проблем. Наприклад, одиноким людям, такі відносини дарують відчуття, що вони не зовсім одні, що вони можуть когось залучати, збуджувати.


Можливо, у когось просто немає часу на побудову серйозних відносин. Але ж все одно хочеться іноді отримувати фізіологічну розрядку. В цьому випадку, випадкові стосунки теж мають місце бути.

У ще однієї групи людей наявність випадкового сексу в їхньому житті пов'язано з більш серйозними психологічними проблемами. Так, якщо людина пережила розрив з коханою людиною, то можливо він боїться, що його знову зрадять, кинуть. Тому він усвідомлено шукає легких, ні до чого не зобов'язуючих відносин.

Загалом, причин, чому люди займаються випадковим сексом, може бути дуже багато. У кожного вони свої. Але все ж варто пам'ятати, що секс з малознайомою людиною може привести до несприятливих наслідків для здоров'я. Тому, щоб уникнути цього, варто ретельно продумувати методи запобігання.Увага, тільки СЬОГОДНІ!