Правила службового роману

Правила службового роману
Якщо робота займає весь вільний час і на особисте життя зовсім не залишається часу, де ж ще заводити роман як не на роботі? А може ви заміжня, а сімейне життя зовсім не вдалася, і ви шукайте трохи романтики на стороні? Але, заводячи службовий роман, ніхто не хоче проблем. Якщо знати, з якими труднощами можна зіткнутися і бути обережними, проблем можна уникнути.

Перше і найголовніше правило - це безпека! Адже якщо колектив дізнається про ваш роман, вам не дадуть їм насолодитися. Вам відразу всі почнуть приділяти максимум уваги, навіть якщо вас ніхто не помічав, будуть тонко натякати на відносини вашого коханого з іншими дівчатами, можливо за вами почнуть стежити, і це ще не все на що здатний колектив.


Друге правило - це підтримка стабільних, рівних відносин з колективом, не розповідайте про своє особисте життя, а на питання найбільш цікавих колег намагайтеся не давати конкретних відповідей. А саме головне, уникайте делікатних тим, щоб випадково не проговоритися. І, ні в якому разі не можна піддаватися на провокації, адже своєю реакцією ви можете розповісти набагато більше, ніж відомо оточуючим.

Третє правило - не кидайте в офісі красномовних поглядів на коханого, не варто на роботі шукати час для обіймів і поцілунків. Цим ви тільки розбудіть інтерес колег.

Більшість службових романів виникає на грунті спільних інтересів, з-за постійного знаходження поруч з однією людиною. Але бувають і такі випадки, що службовий роман переростає в серйозне почуття і стає основою щасливого сімейного життя. Найголовніше, вчасно помітити, у що це може перерости, і якщо це просто роман, не поспішайте відкривати своїм другим половинкам, щоб не зруйнувати свою сім'ю. Адже роман може закінчитися в будь-який момент. А якщо він був з вашим начальником, то ви можете залишитися ще й без роботи.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!