Правила флірту

Правила флірту
Жінка, яка любить себе і вміє користуватися своєю привабливістю, завжди знайде спосіб змусити вподобаного їй чоловіка познайомитися з собою. Вміння фліртувати для такої особи - частина сутності, риса характеру. Вона може привернути до себе увагу одним поглядом або помахом волосся. Флірт для неї - це тонко продумана гра, яку можна перервати в будь-який момент.

Якщо ви не використовуєте техніку флірту в спілкуванні з чоловіками, то знайте, що ніколи не пізно навчитися їй. Адже флірт - це цікава гра, яка ніколи не закінчується невдачею, оскільки не передбачає у підсумку переможця і переможеного. Фліртуючи, жінка непомітно змушує чоловіка проявити ініціативу, підштовхує його до першого кроку в бік знайомства або продовження відносин.

З точки зору психологів, флірт - це заклик до більш близького спілкування. Тому під час флірту необхідний внутрішній настрій на секс. Для цього важливо, як ви виглядаєте.

Бездоганний зовнішній вигляд, зібране в зачіску волосся, виразний макіяж, гарний одяг і тонкий аромат вишуканих парфумів - все це дозволяє жінці відчувати свою привабливість в більшій мірі, а значить, підвищує впевненість у собі.

Ви повинні вміти виділитися із загальної маси людей, щоб бажаний чоловік помітив саме вас. Спосіб привернути увагу повинен бути особливим, а не запозиченим у кого-небудь. Ви прекрасно знаєте свої переваги, які здатні звабити чоловіка, так що дійте.

Основні правила флірту
- Думайте про секс з чоловіком, чиє увагу хочете залучити. У моменти збудження жінка надзвичайно приваблива і сексуальна. Це не залишить байдужим навіть самого черствого чоловіка.

- Не налаштовуйте себе на провал. Навіть якщо чоловік не висловить симпатії в вашу сторону, ви легко можете звести флірт в жарт.

- Не будуйте планів. Нехай спілкування та омана протікають своєю чергою.- Ставитеся до спілкування з чоловічою статтю простіше. Так ви будете почувати себе впевненіше в собі.

- Не соромтеся проявляти інтерес до чоловіка першою, в цьому немає нічого ганебного.

- Спілкуючись, дивіться співрозмовнику в очі, іноді опускайте погляд на губи, потім знову дивіться в очі. Такий погляд заводить чоловіка.

- Фліртуючи, активно використовуйте мову міміки, жестів і поз. Багато відкриті жести на підсвідомому рівні змушують чоловіка звернути на вас увагу: ігри з волоссям, перекидання однієї ноги на іншу, погляд з-за плеча, скороминуща загадкова посмішка та ін.


- Сексуальними повинні бути не тільки ваш зовнішній вигляд, але і голос, хода, рухи.

- Тренуйтеся у флірті щодня, відточуючи свою майстерність зваблювання раз за разом.

- Не забувайте фліртувати навіть тоді, коли вийдете заміж. Грайливий флірт у сімейних відносинах привносить у них безліч емоцій і яскравих фарб.Увага, тільки СЬОГОДНІ!