Супер-жінка. Чи потрібна вона чоловікові?

Супер-жінка. Чи потрібна вона чоловікові?
В наші дні жінка відіграє в суспільстві куди більш важливу роль, ніж в зовсім ще недалекому минулому. Сьогодні дуже багато представниць прекрасної статі прагнуть стати супер-жінкою - отримати вищу освіту, зробити кар'єру, досягти успіху в бізнесі, часто не бажаючи обмежувати себе тихим сімейним щастям. Але що думають з цього приводу чоловіки, яку жінку вони вважають ідеальною?

Більшість чоловіків називає основними якостями ідеальної жінки красу, сексуальність, хазяйновитість, вірність, здатність піклуватися про іншу людину. Але багатьох чоловіків дратує надмірна цілеспрямованість і самостійність, які стають все більш властивими для сучасної бізнес-леді. Таким чином, ділові якості, необхідні для успішної кар'єри, часто не роблять жінку більш привабливою для протилежної статі.

Красиві жінки завжди приваблювали чоловіків, з цим важко посперечатися. Ефектна стильна жінка притягує погляд, а доглянутість і продуманий зовнішній вигляд дозволяє досягти чималих успіхів. Але як показує практика, далеко не всі чоловіки зациклені на красі і часто ми бачимо, як привабливий цікавий джентльмен одружується на непримітною «сірої мишки». Чи допомагає краса досягти успіху на особистому фронті?


Красива, яскрава, чарівна жінка, безперечно, тішить самолюбство чоловіки, допомагає йому самоствердитися в очах інших. Багато хто впевнений, що краса жінки прекрасно доповнює розум чоловіки, утворюючи прекрасну гармонійну пару. Самодостатній гарний чоловік іноді не може уявити поруч із собою некрасиву жінку. Конкуренція з боку оточуючих лише розпалює пристрасть і робить стосунки ще більш міцними.

Однак багато чоловіків ні в чому не хочуть конкурувати зі своїми дружинами. Така людина вибирає собі в пару жінку, готову виконувати лише ролі господині дому і матері його дітей. Зовнішня краса його практично не цікавить, на відміну від хазяйновитості і вірності. Яскраві жінки їх приваблюють скоріше в якості коханки, але не дружини.

Можна зробити висновок, що єдиного поняття «ідеальна жінка» не існує. Смаки людей різні. Досить просто бути самою собою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!