Як заново закохатися в свого чоловіка

Як заново закохатися в свого чоловіка
Далеко не всім парам вдається зберегти свої почуття на довгі роки. Як правило, з роками з відносин зникає романтика, і прокинувшись одного разу, жінка може зрозуміти, що більше не любить свого чоловіка. Поводитися в такій ситуації можна по-різному: розлучитися, завести коханця, залишити все, як є і т.д. Але є ще один, можливо, самий кращий варіант - заново закохатися в свого чоловіка.

Жінці, яка прийняла рішення заново закохатися в свого чоловіка, необхідно налаштуватися на тривалу роботу. Лагодити зіпсоване зазвичай набагато важче, ніж будувати з нуля, і це особливо справедливо для сімейних відносин.

Для початку жінці потрібно запитати у себе, чи задоволена вона своїм чоловіком так, як це було на початку відносин. Швидше за все, відповідь буде негативний, інакше любов би не зникла. Невдоволення - одна з головних причин, через які в сім'ї пропадає любов. Якщо хочеться повернути любов, жінці потрібно попрацювати зі своїми очікуваннями, щоб це невдоволення зникло. Замість того, щоб пиляти чоловіка з приводу того, що він не зробив, краще прищепити собі манеру хвалити його з найменшого приводу.

Ця тактика має безліч плюсів. По-перше, чоловік буде знати, що дружині подобається те, що він для неї робить. Як наслідок, робити це він буде частіше і з великим задоволенням. По-друге, образ вічно невдоволеної мегери в його очах зміниться на образ щасливої


Увага, тільки СЬОГОДНІ!