Секс з кращим другом

Практично кожні чоловік жінка, у яких є кращий друг або подруга, стверджують, що їх дружба - чиста і платонічна. Майже у кожної пари з друзів протилежної статі в той чи інший момент трапляється секс. Важко сказати, чому це відбувається. Можливо тому, що і хлопці, і дівчата інстинктивно вибирають в приятелі привабливих людей, і пристрасть зріє з самого початку відносин, як бомба сповільненої дії. Як би там не було, психологи вважають, що сценаріїв розвитку подальших подій може бути всього декілька.

Отже, перша ситуація: чоловік і жінка давно дружать, ніколи не фліртували, але одного разу, приміром, після серйозних алкогольних вливань або просто під впливом хвилинного пориву опиняються в ліжку. Зазвичай, на ранок обоє почувають сором і незручність, не можуть дивитися один одному в очі, нерозумно отшучиваются і вирішують просто забути про цю обставину. Пара зберігає дружні стосунки, намагаючись не нагадувати один одному про випадкової близькості.

Набагато рідше, але трапляється, що подібна ситуація, навпаки, виявляється одкровенням для друзів. Несподівано опинившись в ліжку, вони виявляють, що відчувають один до одного найсильнішу пристрасть, і незабаром повторюють свій інтимний досвід ще і ще. Вихід таких подій може бути вельми серйозним: симпатія швидко переростає в любов, шлюб і виховання спільних дітей. Втім, може бути і так, що пара просто вирішить періодично займатися сексом без зобов'язань, і друзі будуть цілком задоволені такими відносинами, вільно заводячи при цьому романи на стороні.

Секс з кращим другом може статися і абсолютно усвідомлено. Приміром, в тому випадку, якщо чоловік і жінка дружать, але відчувають при цьому щось більше, ніж симпатію. Часто партнери довго сумніваються у своїх почуттях і бояться бути відкинутими, але зазвичай більш сміливий робить перший крок і відкриває свої наміри.
Результат такої ситуації може бути як досить привабливим, так і жалюгідним. Якщо між друзями дійсно існують ніжні почуття, то секс відкриє нову еру в їхніх стосунках. Дружба - чудова основа для шлюбу. Партнери вже добре знають особливості характеру і темпераменту один одного, їм не доведеться звикати до «дивацтв» і шкідливим звичкам іншого.

Якщо ж виявляється, що глибоку прихильність відчуває тільки чоловік чи тільки жінка, а другий дійсно здатний виключно на дружбу, то після сексу відносинам, швидше за все, прийде кінець. Партнеру, який розкрив свої карти і отримав відмову, буде важко перебувати поруч з об'єктом своєї прихильності, знаючи, що немає взаємності. Другому ж буде ніяково від того, що він не може виправдати очікування.

У подібному випадку може бути і третій варіант: обидва партнера після сексу розуміють, що насправді не приваблюють один одного як коханців, і просто залишаються приятелями як раніше. Таке відбувається досить часто: люди спокійно спілкуються після сексу роками, і дружба тільки міцнішає, так як більше ніхто не сумнівається в чистоті відносин. Втім, буває й так, що після невдалого сексу старі приятелі розчаровуються один в одному і починають відчувати негатив, який призводить до розриву між ними.Увага, тільки СЬОГОДНІ!