Еротичні фантазії жінок

Еротичні фантазії жінок
Жінки люблять пофантазувати. А вже якщо мова заходить про фантазіях сексуальних, то тут нам просто немає рівних. Багато, до речі, соромляться зізнатися в тому, що мріють про секс із зіркою Голлівуду або частенько представляють себе з групою з двох і трьох чоловіків. Насправді, сексуальні фантазії - явище абсолютно нормальне і не небезпечне. Так про що ж мріють жінки?

Згвалтування.
На першому місці в списку жіночих сексуальних фантазій. Багато пані уявляють собі, як їх гвалтує один або навіть декілька партнерів. Звичайно, тут не йдеться про щось жорстокому або принизливому для жінки. Найчастіше фантазія обмежується лише сексуальним контактом з повним підпорядкуванням жінки. Таким чином дами долають свою зайву закомплексованість. Адже якщо чоловік домінує, доводиться підкорятися йому без зайвих слів. Хоча згвалтування в жіночих фантазіях дуже часто йде по задуманому самою жінкою сценарієм, а сам гвалтівник їй вельми навіть симпатичний.

Секс в публічному місці.
Зазвичай це пропонують чоловіки, а жінки відмовляються, волаючи до почуття вихованості свого партнера. Дійсно, займатися цим в місці, де вас можуть легко застукати, здається не дуже-то збудливим. Незважаючи на це, багато жінок фантазують на цю тему досить охоче. Вони уявляють собі секс в роздягальні, кущах або навіть на столику в ресторані. Притому в фантазіях обов'язково при цьому присутні глядачі. Це надає додатковий збудливий ефект і може викликати у жінки найяскравіші відчуття.


Груповий секс.
У реальному житті жінка може ніколи на це не погодитися, але ось мріяти про це їй ніхто не заборонить. Наявність двох або трьох партнерів чинить додатковий збудливий вплив і більшу насолоду. У такій фантазії жінка також надана влади чоловіків, причому декількох, і відчуває себе більш розкутою і вільною.Фантазії за сюжетами книг, фільмів або хентая.
Теж досить часто зустрічаються. Жіночі сексуальні фантазії, на відміну від чоловічих, мають певний сюжет і зосереджені саме на партнерах, а не на самому сексуальному контакті. Тому жінки представляють себе героїнями романів, порнофільмів, улюблених коміксів і навіть червоними шапочками. Адже скрізь, де є фантазія, можна її проявити і направити на задоволення самих затаєних жіночих бажань.

Фантазій не потрібно соромитися, має сенс розібратися в них або поділитися зі своїм партнером. Цілком можливо, дещо з того, про що ви мрієте таємно, цілком можна здійснити в реальному житті з коханою людиною. Спробуйте!Увага, тільки СЬОГОДНІ!