7 Звичок, що руйнують відносини

Навіть самі міцні і теплі стосунки між чоловіком і жінкою можуть зруйнувати "шкідливі звички", відмовлятися від яких не кожен хоче. Але якщо бажання зберегти відносини є, то потрібно звернути увагу хоча б на найголовніші моменти. Психотерапевти виділяють 7 основних "шкідливих звичок", які часто стають причинами розбрату і розставання.

Шкідлива звичка № 1: "Критика в адресу його родини". Якщо навіть родичі вашої другої половинки зводять вас з розуму і сильно дратують, не треба про це говорити. Краще тримайте все в собі, в іншому випадку ви ризикуєте стати ворогом № 1.

Шкідлива звичка № 2: "Шпигунство". "Довіряй, але перевіряй!" - не самий кращий девіз для хороших і довірчих відносин. Повірте, чим частіше ви будете порушувати особисте простір своєї другої половинки, і відслідковувати кожен крок, тим більше від вас будуть віддалятися.

Шкідлива звичка № 3: "Публічне з'ясування відносин". Ні в якому разі не можна з'ясовувати стосунки у присутності сторонніх людей. Ви помиріться, а дивитися в обличчя знайомим буде соромно і ніяково. Тому краще всі конфлікти вирішувати наодинці.

Шкідлива звичка № 4: "Занедбаність". В першу чергу цей пункт стосується жінок. Багато хто, вийшовши заміж, перестають доглядати за собою. "Чоловіки люблять очима" - цього не можна забувати навіть після Загсу.

Шкідлива звичка № 5: "Спроби його змінити". Це погана затія! Не буває ідеальних чоловіків. Треба не міняти, а ваше ставлення до його недоліків.


Шкідлива звичка № 6: "Невирішені проблеми і образи". Ніколи не можна приховувати образи і проблеми. Краще дозволити їх відразу. В іншому випадку вони нагадають про себе трохи пізніше, і тоді проблем не уникнути.

Шкідлива звичка № 7 "Брехня". "Все таємне рано чи пізно стає явним!". Результат: недовіра, яке потім дуже складно відновити і великі проблеми.

Бережіть свої відносини і намагайтеся не робити таких помилок, про які потім можете дуже сильно пошкодувати.Увага, тільки СЬОГОДНІ!