Нові правила невинного флірту

Нові правила невинного флірту
Флірт - це вираження симпатії чоловікові під час спілкування з ним. Флірт є нешкідливою, ненав'язливою грою, яка піднімає настрій, підвищує самооцінку і дарує безліч позитивних емоцій. В будь-який момент флірт можна припинити або перевести в жарт, якщо ви бачите, що чоловік до вас не розташований.

Щоб залучити й утримати увагу цікавить вас чоловіки, потрібно знати кілька правил невинного флірту. Посмішки, загадкові погляди, потрібні слова, легкі дотики - все це повинно бути до місця і вчасно. Фліртуючи, ми створюємо легке еротичне напруження між собою і чоловіком.

Перше правило флірту
Будуйте флірт на сексуальній основі. Але не стискаючи палицю в жестах і дотиках. Інакше безневинна гра може перерости у відвертий заклик до сексу.

Друге правило флірту
Ставтеся до флірту з легкістю, виявляйте цікавість до чоловіка і не бійтеся відмови, адже показуючи симпатію, ви ні до чого його не зобов'язує. Це збільшить вашу впевненість у собі і в своїй привабливості. Під час спілкування з чоловіком думайте тільки про свої достоїнства.

Третє правило флірту
Умійте заворожувати чоловіка поглядом. Зустрічаючись очима з цікавлять вас чоловіком, не поспішайте відводити їх убік. Ваш погляд повинен виражати почуття симпатії та інтересу до нього. Ще один варіант погляду, який залучає увагу - зніяковіло опустити очі і поглянути на чоловіка знову, але вже трохи скоса, з інтересом.

На чоловіча стать справляє враження погляд з-за плеча, особливо якщо воно оголено. Жіноче плече на підсвідомому рівні асоціюється у чоловіків з грудьми, тому такий лукавий погляд не залишить байдужим навіть самого черствого чоловіка.Четверте правило флірту
Посміхайтеся чоловікові, увага якого ви хочете залучити. Жінка з хорошим настроєм завжди гарна собою. Посміхаючись під час спілкування з чоловіком, ви даєте йому зрозуміти, що він вам симпатичний і розмова з ним доставляє вам задоволення.

П'яте правило флірту
Слідкуйте за своїми позами і ходою. Фліртуючи, ви повинні бути граціозні і спокусливі. Навряд чи зсутулившись жінка викликатиме чоловічу увагу. Рухи повинні бути плавними.


Щоб розташувати до себе чоловіка, можна почати копіювати його пози і жести, це встановить підсвідому зв'язок між вами.

Шосте правило флірту
Слідкуйте за своєю мовою і голосом. Чоловіка полонить правильна, красива мова і глибокий тембр голосу. У вашому голосі повинні бути присутніми ледве помітні нотки чуттєвості і пристрасті.

Сьоме правило флірту
Використовуйте дотики, вони повинні бути легкими, ненав'язливими, випадковими. Проходячи повз, як би ненароком, торкніться своєю рукою руки чоловіка і зніяковіло отдерните її. Такі дрібниці пробуджують інтерес і здатні підштовхнути чоловіка до прояву ініціативи.Увага, тільки СЬОГОДНІ!