Мистецтво професійного флірту

Мистецтво професійного флірту
Оволодіти мистецтвом флірту не завадить будь-якій представниці прекрасної статі. Вміння фліртувати означає, що ви можете налаштовуватися на емоції іншої людини, насолоджуєтеся життям і увагою, готові до близьких стосунків. Які прийоми спокушання пропонує мистецтво професійного флірту?

Затримайте погляд на об'єкт флірту і підтримуйте контакт не менше 5 секунд. Очі - основне джерело інформації. Нехай він зрозуміє, що ви зацікавилися. Посміхніться. Поверніться всім тілом в напрямку чоловіки. Якщо можливо - нахиліться до нього, майже торкаючись. Прислухавшись до себе, ви виявите, що голос став нижче, щоки вкрилися рум'янцем, а дихання почастішало.

Як тільки зацікавив вас чоловік став виявляти знаки уваги, злегка відступивши. Відсторонитеся, опустіть очі. Цей крок порушить цікавість і інтерес чоловіка, перетворить його в мисливця.

Дистанцируйтесь від оточення. Покажіть об'єктом флірту, що ви зацікавлені саме в ньому. Для цього можна прийняти таку позу, щоб вона загороджує решти присутніх. Звертайтеся до чоловіка по імені - це завжди привертає увагу і інтерес. Уважно слухайте співрозмовника, злегка нахиливши голову. Ця поза обеззброює чоловіків. Однак щоб бути природною, не заважає потренуватися перед дзеркалом.

«Відображайте» вашого співрозмовника. Ненав'язливо повторюйте його пози, жести. Дихайте з ним в одному ритмі. Цей прийом впливає на підсвідомість людини і викликає сильну симпатію.


Покажіть, що ви готові спілкуватися ближче, але не переигрывайте! Злегка і ненароком доторкніться до нього, поправте своє волосся. Потримайте візуальний контакт.

Пам'ятайте, ваша основна зброя - чарівна посмішка. Спілкуйтеся від душі - грайливо і вільно. По можливості - імпровізуйте, але з розумом. Будьте ненав'язливі. У бесіді пальму першості варто віддати чоловікові. А найголовніше - залишайтеся самі собою!

Кожен з рад доречний тільки у разі, якщо ви можете виконати рекомендацію природно. Якщо деякі хитрощі не для вас - спробуйте інші. Дійте дуже обережно - явний флірт може відлякати чоловіка, адже він по натурі мисливець, а не жертва.Увага, тільки СЬОГОДНІ!