Ігри в ліжку

Ігри в ліжку
Рольові ігри в ліжку - непоганий спосіб оновити ваші почуття, внести нові відчуття і надати їм якусь пікантність. Зазвичай після декількох років сімейного життя секс стає незадовільним і нудним. Інтим стає буденним і сприймається вже як обов'язок, а не як задоволення.

Серед рольових ігор у ліжку перше місце займає гра під назвою «Сувора пані - покірний раб». Кляпи в роті, різні батоги, маски і костюми з латексу. Все це можна купити в різних магазинах для дорослих. Розіграти таку гру досить просто. Будьте сильною і владною, а він нехай відчує себе беззахисним. Ви керуєте, він підпорядковується. Нехай виконує будь-які ваші накази і бажання. Задоволення отримаєте обидва.

Практично всім чоловікам подобається образ медсестри. Можливо, це пов'язано з тим, що чоловіки хочуть, щоб їх опікали, то їм просто подобається вигляд білих і пухнастих молодих сестричок. Лікарем можете одягнутися як ви, так і ваш чоловік. Перев'язки, медогляд, надання першої допомоги - лише частина того, що можна розіграти в цій ситуації. Все обмежується тільки вашою фантазією.


Можете зіграти в гру «Ґвалтівник і його жертва». Роль самого насильника може грати будь-який з вас. Тільки випадок, якщо ґвалтівник-жінка, буде більш жорстокий. Наприклад, неподозревающий чоловік спить або робить вигляд, що спить. Дівчину це не влаштовує, і вона буде його в жорсткій формі. Затикає рот, заламує руки і т.д. В результаті жінка їм опановує. Природно сил у чоловіка не вистачає, і він піддається грі. Гострих відчуттів, звичайно, буде море, але не кожному чоловікові сподобається така гра. Особливо, якщо ви вирішите з ним зіграти, заздалегідь йому не повідомляючи і не готуючи.Є одна народна мудрість, яка говорить, що чужа дружина завжди цікавіше. Можна розіграти сценку з багатьох анекдотів. Ваш чоловік поїхав у відрядження, а ви запросили коханця. Все повинно бути в таємниці, вам не можна ніде показуватися разом. Якщо увійти в роль вийде добре, то відмінний секс гарантований.

Можете зіграти в гру «Сантехнік і господиня». Нарядите свого коханого в стару спортивну куртку, штани з витягнутими колінами. Може для правдоподібності надіти сумку з інструментами через плече. Такий вид може бути дуже навіть збуджує. Нехай чоловік дзвонить у двері і розіграє з себе простачка-працівника, а ви замороченную господиню квартири. Проводьте його на кухню, де протікає кран. До речі, секс на підлозі або на кухонному столі принесе масу нових емоцій.Увага, тільки СЬОГОДНІ!