Невербальне спілкування: уроки флірту

Невербальне спілкування: уроки флірту
У жінок є безліч різних способів привернути до себе чоловічу увагу і далеко не завжди для цього потрібно використовувати вербальне спілкування. Так, наприклад, все той же горезвісний флірт або кокетство, який, однак, і сьогодні не втратив своєї актуальності, все так же ефективно викликає захоплення і зацікавленість у чоловіків.

Незважаючи на те, що флірт, як невербальну форму спілкування, не придумали наші мами і навіть не бабусі, далеко не кожна жінка вміє максимально вірно і грамотно використовувати це «зброя» для залучення чоловічої уваги. До речі, саме це невірне використання флірту не тільки не приваблює, але й іноді різко відштовхує від багатьох чоловіків надто активних або ж «вміють» фліртувати, природно, тільки за їх особисту думку, жінок. Насправді ж, флірт - це справжнє мистецтво, оволодіти яким може далеко не кожна. І посмішки, і спокушають погляди, дотики, і тембр голосу, звичайно ж, можна заздалегідь відрепетирувати, але існують ще зовсім несвідомі «прихорашивающие» жести, які і є самим потужним зброєю з арсеналу флірту.


Для того, щоб займатися фліртом дійсно «ефективно», дівчина або жінка, повинна бути впевненою у собі на всі 110%. Для того, щоб досягти такої впевненості - декому не потрібно робити нічого, іншим же необхідний не тільки ідеальний наряд і макіяж, але і прекрасний настрій.

Як би стрімко і швидко змінювалися часи і звичаї, чоловіки залишаються природженими мисливцями, і не тільки за дичиною, але і за жінками. Пам'ятайте про це, і коли захочете пофліртувати, не варто вибирати занадто агресивну манеру, адже ваша задача - це привернути увагу, завоювати ж вас остаточно, якщо ви налаштовані на серйозні стосунки, а не на пригоди на одну ніч, повинен саме чоловік.

Ще одна порада: ви можете вибрати будь-який з способів пофліртувати, і використовувати для такого невербального спілкування не тільки власне тіло, але і навколишні предмети, але пам'ятайте, що дійсно обеззброююче в 99% випадків на чоловіка діє саме посмішка: спокушає, ледь помітна, але обов'язково відбивається в очах. Перш за все ви повинні посміхатися очима.Увага, тільки СЬОГОДНІ!