5 Найбільш диких жіночих фантазій

5 найбільш диких жіночих фантазій
Пішло той час, коли жінка взагалі не могла заявити про своїх сексуальних фантазіях, інакше її неодмінно вважали б розпущеною і розбещеною. Але психологи вважають, що чим сильніше розгулялася жіноча фантазія на тему сексу, тим більше нудно їй в ліжку. Самі божевільні ідеї про секс мають ті дами, які практично не задоволені в сексуальному плані.

Якщо жінка ділиться з чоловіком своїми ідеями, а той дивується, звідки в її голові такі дикі думки, то саме час задуматися, але про дещо інше. Чого ж їй не вистачає в дійсності, якщо такі фантазії з'явилися в її голові? Всі сексуальні ідеї щось означають, залишилося лише дізнатися, що саме. Психологи дослідили це питання і надали деякі результати своїх спостережень.

1. Два до одного. Жінка мріє опинитися в ліжку з двома чоловіками одночасно. Це означає, що вона не може повністю розслабитися і цілком віддатися сексу зі своїм нинішнім партнером. Якісь інтимні ідеї, які вона не висловлюють вголос, вимагають задоволення. Два партнера в ліжку замість одного - це фантазії, запорука того, що все, чого вона хотіла б, буде виконано і без натяків. Партнеру такої жінки слід проявити ініціативу в ліжку, «розкрутити» її на те, щоб вона явно продемонструвала свої бажання, не соромилася натякнути або сказати прямо про те, чого дійсно хоче.

2. Пов'язка на очах, руки в наручниках. Жінка мріє віддатися пристрасті, повністю поклавшись на партнера. Вона бажає, щоб з нею робили що завгодно, тобто, це означає, що її бажання простягаються далі, ніж це дозволено громадською думкою, але вона хоче зняти з себе всю відповідальність за події. Чому б не спробувати BDSM? Найчастіше це і є вихід з ситуації. Хоча б той самий зв'язування, про який мріє партнерка.
3. Секс з жінкою. Якщо в голову приходить така ідея, то не треба відразу думати про нестандартної орієнтації. Швидше за все, справа зовсім в іншому. Дами, які хотіли б від сексу більше ніжності, яким не вистачає попередніх ласк, «мріють» про ніжною партнерці. Чоловік, якщо його жінка розмірковує про таке, то повинен приділяти більше часу прелюдії, бути більш ніжним.

4. Секс у громадському місці. Жінка хоче, що в той час, коли вона зайнята сексом, на неї дивилися інші люди. Психологи впевнені, що приховані мотиви подібної фантазії лежать в невпевненості в собі. Чоловік, якого застають за сексом, як ніби може продемонструвати, що він потрібний і бажаний для свого партнера. Якщо у жінки з'явилася така фантазія, то можна реалізувати її, але й не забувати ставитися до неї більш уважно і в звичайному житті.

5. Секс з прекрасним незнайомцем. Іншими словами, це заняття любов'ю з кимось, перед ким жодних зобов'язань. Можна робити все, що завгодно, а потім не виправдовуватися. Така фантазія з'являється, коли секс між подружжям, живуть довго разом, стає чимось, більше схожим на чистку зубів. Жінка хоче проявити себе в ліжку. Так чому б їй не зробити цього?Увага, тільки СЬОГОДНІ!