Плюси і мінуси службового роману

Плюси і мінуси службового роману
Людям властиво любити і бути коханими. Часом ви півжиття проводите в пошуку коханої людини, а буває - побачили і закохалися як п'ятнадцятирічна дівчинка. Хлопця своєї мрії можна зустріти де завгодно: у громадському транспорті, в університеті, на вечірці та інших місцях. Досить часто люди зустрічають свою долю на роботі, виникає службовий роман.

Але не кожен такий роман може закінчитися весіллям, а частіше, навпаки, люди розлучаються. Які ж плюси існують біля службового роману? А з іншого боку, які у нього мінуси? Романтика у відносинах і початок нових відчуттів - це чудово, і не залежить від того, де ваші почуття зародилися. Однак службовий роман має свої особливості.

Працюючи разом з вашим улюбленим, ви зустрічаєтеся з ним дуже часто. Це бачать як колеги, так і начальство. Неможливо приховати ваші відносини - як би ви не старалися це зробити. Коли-небудь співробітники дізнаються про це.

Ще один не дуже приємний момент службового роману у тому, що ваша любов відбувається на роботі - там, куди ви змушені ходити практично кожен день, щоб заробити гроші. З часом ці відносини, якими б пристрасними вони не здавалися, стануть асоціюватися саме з вашою роботою, що не дуже приємно. Ви не встигаєте скучити, що також погано відбивається на стосунках. Навряд чи начальству сподобається, що ви на робочому місці приділяєте багато часу любовним стосункам.

Якщо у вас романтичні відносини з начальником, то ситуація ускладнюється рядом факторів. Рідко буває, що такий роман закінчиться весіллям. Найчастіше, для вашого боса ділові відносини все одно залишаться на першому місці. Якщо ваш шеф - жінка, то роман зі співробітником також ні до чого доброго не приведе. Начальниця буде впевнена, що ви хочете скористатися її службовим становищем.
Службовий роман може привести до того, що після завершення відносин хтось з цієї пари змушений звільнитися. Розбите серце і зруйнована кар'єра - такий підсумок службового роману.

Плюси службових любовних відносин у тому, що вони підвищують продуктивність і якість вашої праці. Ви з радістю поспішайте на роботу, прагнете затриматися там. Крім того, ви досить добре знаєте вашого коханця, що також важливий позитивний момент у ваших стосунках.

Якщо службовий роман все ж закінчиться шлюбом, то у вас є шанс побудувати міцні сімейні відносини, але для цього комусь треба піти з цього місця роботи. Любов - це прекрасне почуття, але нехай вона принесе вам тільки радість, а не розчарування.Увага, тільки СЬОГОДНІ!