Популярні чоловічі та жіночі фантазії

Популярні чоловічі та жіночі фантазії
Сексуальні фантазії або, іншими словами, найпотаємніші жіночі та чоловічі бажання, іноді можна втілити і в життя, особливо якщо і ви і ваш партнер готові до такого розвитку подій. Але чи не призведе це до того, що ви втратите можливість радіти звичайним формам інтимній близькості?

Фантазія №1. Згвалтування.
У природі жінки закладене бажання підкорятися. Чоловік же звик завжди і в усьому домінувати. Тому й дами, і кавалери не проти пофантазувати на цю тему, представляючи себе в ролі гвалтівника або жертви. Втілення в життя подібної фантазії може неймовірно завести партнерів, але головне в цій грі - вчасно зупинитися і не перетворювати постільні втіхи в жорстоку забаву.

Фантазія №2. Секс із зав'язаними очима.
А також руками або ногами. Фантазуючи на цю тему, чоловіки і жінки можуть представляти себе і в ролі «кролика в путах», і в ролі «маніпулятора». Можливо, варто спробувати ввести в комплекс своїх сексуальних вправ і цей метод досягнення розрядки. Тільки не перестарайтеся з путами, щоб потім не розплачуватися підозрілими синцями на зап'ястях і щиколотках за швидкоплинне задоволення.


Фантазія №3. Секс в громадському місці.
Підсвідома тяга до ексбіціонізму властива і сильному, і слабкій статі. Інакше навіщо ж і жінки і чоловіки постійно підкреслюють всі свої мислимі і немислимі гідності? Адже не тільки ж для того, щоб сподобатися якогось конкретного людині? Втілювати в життя подібні фантазії краще все-таки не в присутності публіки. Просто уявіть, що за вами хтось спостерігає - і все. Цього буде цілком достатньо, щоб пережити нові враження від інтимної близькості.Фантазія №4. Маскарад.
Чоловікам і жінкам іноді вельми приємно представляти себе в абсолютно не властивою їх підлозі ролі для того, щоб хоч найменшою мірою відчути те, що відчуває партнер. Можна час від часу побалуватися і сексуальними іграми з перевдяганням. Причому зовсім необов'язково, щоб партнери відразу освоювали ролі один одного. Краще почати з класичних сценаріїв (наприклад, пограти в «лікарню») або придбати відверті костюми в секс-шопі для майбутніх забав.

Фантазія №5. Садо-мазо.
В принципі, майже у всіх сексуальних фантазіях так чи інакше присутні елементи садо-мазохістських розваг. Головне, щоб ці фантазії не стали страшною буденністю і не приносили замість радості і задоволення біль і страх.Увага, тільки СЬОГОДНІ!