Любов без сексу і секс без любові

Любов без сексу і секс без любові
Питання сексології та психології завжди вважалися найбільш значущими. Наприклад, може існувати любов без сексу, і актуальний секс без кохання? Відповіді на ці запитання намагаються знайти не тільки вчені і соціальні дослідники, але і пересічні громадяни по всьому світу.

Існує думка, що ідеальними відносинами є поєднання любові з сексом і сексу з любов'ю. Багато вчені з цією думкою погоджуються. Були проведені дослідження, які підтвердили, що заняття сексом любові сприяють виділенню допаміну - гормону, який виводить з організму холестерин і зміцнює стінки кровоносних судин. А ось статевий акт без кохання стає причиною вироблення окситоцину - гормону, стимулюючого вироблення і повсюдне відкладення жирів.

А як бути, якщо пара практикує секс без кохання і кохання без сексу?


Секс без любові - це відсутність будь-яких зобов'язань. Немає ревних відносин між партнерами, а значить, можна повністю віддатися у владу пристрасті. Немає побутових проблем, немає сполучних елементів. Іншими словами, пара, насолодившись інтимною близькістю, розбігається по своїх кутках (будинків) і чекає нової зустрічі з партнером, який повністю задовольняє в ліжку.

Любов без сексу - це помірність. Начебто людина має можливість бачити коханого, насолоджуватися його спогляданням, спілкуванням з ним. Але людська природа така, що секс - це одна з основних потреб. Не задовольнивши цю потребу, людина не зможе відчути себе повністю щасливим. Звичайно, можна любити одного, а ночі проводити з іншим. Але хіба це не зрада, тягне за собою низку ревних сварок, скандалів і розрив стосунків?!

Отже, секс без любові - цілком має право існувати явище, а от кохання без сексу - це небажане утримання. А ось вже повноцінне поєднання любові і сексу стане повне щастя (коли обидва партнери відчувають оргазм) або розчарування в партнері (коли один начебто любить, але от випробувати оргазм не може). Перший результат стане проявом ідеальних взаємин, а другий спричинить за собою реальне і поширене явище - секс без кохання на стороні.Увага, тільки СЬОГОДНІ!