Флірт. Де, як і з ким?

Флірт. Де, як і з ким?
Як часто вам, жінки, доводилося чути про себе фразу: «Глянь, як вона фліртує з ним!»? Якщо не часто, то вам слід замислитися, можливо, трохи флірту могло б надати вам особливого шарму і загадочности.Итак, що ж таке флірт? Письменник Леонард Луїс Левінсон сказав - «Флірт: коли дівчина не знає, чого вона хоче, але всіляко добивається цього» і був прав. Флірт - слово англійське і в перекладі означає кокетство, манеру поведінки, що привертає увагу.

Для жінки це спосіб зачарувати чоловіка, своєрідна гра, яка дозволяє зрозуміти, а чи варто обранець уваги. За великим рахунком жіночий флірт ні до чого не зобов'язує, але саме цим він такий привабливий для чоловіків.

Фахівці вважають, що флірт допомагає розвивати інтуїцію, яка згодом, допомагає вибудовувати довготривалі стосунки. Правильний флірт можна порівняти з п'єсою, тут теж є зав'язка, кульмінація і фінал.

Вчені визнали користь навіть короткочасного флірту. Позитивне спілкування між чоловіком і жінкою завжди генерує гормони щастя - ендорфіни, які, потрапляючи в кров, прискорюють обмінні процеси, активізують роботу кори головного мозку і зміцнюють імунну систему. Посмішка, погляд, дотик, м'який обволікаючий голос - це ті елементи флірту, якими користується кожна жінка.

У флірту, як і у будь-якої гри, теж є свої правила, дотримуючись яких, ви не опинитеся постраждалою стороною від неправильного спілкування і отримаєте насолоду від приємного спілкування. Отже, що ж потрібно, що б флірт підняв настрій і визволив від депресії. Найголовніше правило - не потрібно використовувати флірт як камуфляжу.Ось простий приклад: ви прийшли на роботу в напівпрозорої блузі, короткій спідниці і т.д. і не можете зрозуміти, чому саме сьогодні ви перебуваєте під пильною увагою чоловіків. Самі розумієте, фліртом це назвати більш ніж складно.


Дуже важливо дотримуватися чесність, тому, якщо ви не плануєте переходити до більш близьких відносин з партнером за флірту, краще не занурюватися у вир з головою.

Не потрібно забувати, що чоловіки теж можуть невинно фліртувати. Тому правило номер три - не плутати флірт і дружні відносини. А взагалі-то флірт, як десерт, якщо ласувати на голодний шлунок, можна себе тільки роздратувати. Тому якщо вам хочеться чогось більшого, не варто думати, що вам допоможе флірт.
Фліртуючи, пам'ятайте, навіщо і з якою метою ви це робите. Перетворюючи веселу гру в нудний монолог, ви швидко уславитеся просто занудою, а не кокеткою. Навіщо вам це?

Для флірту не потрібно створювати особливих умов, адже пококетувати можна не тільки з колегою по роботі, але і просто з симпатичним попутником. Флірт - це мистецтво, яке потрібно вдосконалювати щодня. Починати можна прямо зараз!Увага, тільки СЬОГОДНІ!