Плюси і мінуси жіночої свободи

Плюси і мінуси жіночої свободи
До вільних жінкам суспільство часто ставиться насторожено. Хтось їм заздрить, а хтось - шкодує. Як і у будь реалії життя, у жіночої самотності є свої достоїнства і недоліки.
Спочатку про плюси.

1. Вільні жінки виглядають молодшими за свої заміжніх подруг.

Це не відноситься до матерів-одиначок або дамам, які тривалий час були в шлюбі або серйозних відносинах, а тепер вільні. Маються на увазі ті представниці прекрасної статі, які ніколи не виходили заміж і не мали досвіду тривалої спільного життя з чоловіками.

І справа зовсім не в тому, що у вільних жінок залишається більше часу на себе. Незаміжню пані не обтяжує тягар відповідальності за дітей або партнера по шлюбу. В душі вона відчуває себе юною дівчиною, навіть якщо їй вже за 30. А підсвідомість людини, як відомо, впливає на його матеріальний світ.

2. Самотні жінки вільніші у всіх своїх діях.

Якщо у жінки немає ні чоловіка, ні дітей, їй не доводиться думати про інших членів родини. Вона може самостійно вибирати місце проживання і роботу, планувати дозвілля. Вона ні від кого не залежить і тому може робити все, що їй хочеться.

3. Жіноча свобода звільняє від багатьох обов'язків.

Коли у жінки є сім'я, їй доводиться рано вставати, щоб приготувати домочадцям сніданок, зібрати дітей до школи, а вільний час присвячувати прибиранню і пранні. Самотня жінка може відкласти виконання домашніх справ, так як ніхто не дорікне її за невиглаженное білизна, купу брудного посуду або безлад в квартирі. А замість того, щоб після важкого робочого дня бігти додому і готувати вечерю, вона може, наприклад, зайти в гості до подруги, сходити в кіно або на вечірку.

4. Самотні люди не відчувають незручностей від присутності в квартирі когось ще.Зрозуміло, жінка може жити у батьків або з сусідами по квартирі. Але якщо вона живе одна, ніхто не заважатиме їй ночами своїм хропінням, займати ванну кімнату в самий невідповідний момент, або вмикати телевізор на всю гучність, коли їй хочеться побути в тиші.

А тепер про мінуси жіночої свободи.

1. Самотня жінка відчуває себе неповноцінною.

Як би жінка не намагалася навіяти собі думки про власну незалежність і самодостатність, в глибині душі її постійно буде щось гризти, доводячи протилежне. Та й навколишні внесуть свій вклад. До вільної жінці то і справа люблять приставати з питанням: «Коли ж ти вийдеш заміж?», А в розмовах миготять закиди: «Тобі цього не зрозуміти, адже ти не заміжня і в тебе немає дітей».

2. Якщо потрібна допомога, можуть виникнути складності.


Припустимо, самотня жінка захворіла, або в її квартирі щось зламалося. Їй доведеться самостійно справлятися з усіма труднощами або телефонувати родичам, друзям або фахівцям. Навіть якщо у жінки є тимчасовий бойфренд, не факт, що він кине всі справи і відразу ж примчить до неї.

3. Брак сексу або повна його відсутність.

Навіть якщо жінка з кимось зустрічається, навряд чи вона займається сексом щодня. Регулярне статеве життя може забезпечити тільки спільне проживання з партнером. Зрозуміло, є пари, які живуть разом, але рідко займаються сексом. Однак при спільному існуванні шанси на бурхливу інтимне життя все ж вище. А недолік сексу - це, як відомо, поганий настрій, а іноді і проблеми зі здоров'ям.Увага, тільки СЬОГОДНІ!