Дружба чоловіка і жінки: як оцінити щирість

Дружба чоловіка і жінки: як оцінити щирість
Існує безліч думок з приводу того, чи можуть чоловік і жінка бути просто друзями і не вступати в інтимні стосунки. Чоловіки, як правило, вважають, що така дружба можлива. А ось жінки думають, що чоловіки від них, крім як сексуальних відносин більше нічого не потрібно.

Відомий психолог Фрейд вважав, що дружба між чоловіком і жінкою просто неможлива. Вся справа в тому, що на рівні підсвідомості чоловік сприймає жінку як об'єкт для сексуального задоволення, а жінка, відповідно, в кожному чоловікові бачить самця, тому ні про які платонічних відносинах і мови бути не може.

Однак у житті зустрічаються і виключення. Наприклад, коли чоловік і жінка дружать багато років, відчувають один до одного інтерес і симпатію, але в інтимні стосунки не набувають, тобто - вони дружать. Найчастіше така дружба зустрічається у людей, між якими дуже велика різниця у віці. Тобто більш дорослий друг відчуває до молодшого виключно батьківські (материнські) почуття. Безперечно, що в даний час для вступу в інтимний зв'язок вік не перешкода, але тим не менше таке зустрічається, хоч і досить рідко. Ще один варіант дружби між статями, коли чоловік і жінка знають один одного з пелюшок і у них з роками складаються просто сестринські почуття, через які переступити мало хто наважується.


Сучасна молодь, що перебуває в активному репродуктивному віці, абсолютно впевнена, що дружби між чоловіком і жінкою бути не може. Вони вважають, що дві людини протилежної статі, відчувають один до одного симпатію обов'язково повинні вступити в інтимний зв'язок. А коли вона відбудеться, тоді вже можна говорити і про дружбу, і про спільне проведення часу, і про спільних інтересах. Багато жінок упевнені, що чоловіків потрібно завойовувати, намагатися їм сподобатися, а не дружити з ними.Насправді, Фрейд та його численні прихильники праві. Адже якщо дві людини протилежної статі дружать, значить, вони симпатизують один одному. І часто ця симпатія перестає любов, а потім в інтимні стосунки або просто стосунки без кохання - хто як хоче.

Отже, можна сміливо зробити висновок, що дружба між чоловіком і жінкою - це міф!Увага, тільки СЬОГОДНІ!