Ваш перший спільний відпустку

Ваш перший спільний відпустку
Перший спільний відпустку - це, можна сказати, лайт-версія спільного життя. Ви будете тільки вдвох двадцять чотири години в добу. Це випробування не багатьом під силу. Але у ваших силах зробити так, щоб відпустка був приємним і незабутнім.

Правило 1. Всі підготуйте.

Купіть путівник, вивчіть інтернет на предмет вашої поїздки, продумайте розваги. Дізнайтеся у вашого супутника, як він вважає за краще проводити час на відпочинок і обов'язково врахуйте це. На кожен день заплануйте одне-два заходи, підберіть ресторан. Хороше планування - запорука вдалого відпочинку.
Не забудьте підготувати і себе: зробіть епіляцію, оновити стрижку, зміцніть волосся - і тоді про все це вам не доведеться хвилюватися на відпочинку.

При цьому: Будьте спонтанні. Не демонструйте йому свої плани як щось, обов'язкове до виконання. Якщо він захоче, нехай сам запропонує вам буде чим зайнятися. Або разом пускайтеся в «вільне плавання» - йдіть куди очі дивляться по місту, заглядаючи в магазини і ресторани.

Правило 2. Ретельно зберіть все потрібне

Чоловіки сміються над жінками, які набирають по дві валізи речей. При цьому, до кого він звернеться за таблеткою від головного болю? Правильно, до вас. Тому постарайтеся взяти все, що може терміново знадобитися. У список неодмінно повинні увійти всі ліки, які ви приймаєте постійно, плюс сильнодіючі засоби від різних поширених проблем: температури, головний та зубний болі, проблеми з шлунком, легких травм, мозолів. Також не забудьте голку і два-три кольори ниток на маленьких котушках, кілька шпильок, ножиці і зарядні пристрої для всього, що ви везете.

В окремий блокнот або спеціальний листок у путівнику випишіть адреси всіх важливих місць, корисні телефони, контакти. Якщо у вас з собою є ноутбук - запишіть пару дисків з фільмами, вони займають зовсім небагато місця і можуть дуже стати в нагоді.

При цьому: Викиньте все непотрібне. Постарайтеся, щоб ваш чемодан був максимально легким. По-перше, ви ж напевно збиралися на шопінг, правда? По-друге, краще взяти зайвий комплект білизни, ніж зайве сукню. В третіх - здивуйте його своєю здатністю збиратися.

Правило 3. Розслабтеся і отримуйте задоволення


Все таки ваш перший спільний відпустку це відпочинок, а не іспит на сумісність. Не варто надто напружуватися і намагатися відповідати образу «ідеальної дружини». Відпустка з коханою людиною - це дуже здорово, а значить дрібні неприємності на зразок прищика або плямочки на плаття не повинні вибивати вас з колії.

Викиньте з голови всі проблеми і образи, їх ви зможете обговорити потім, удома, якщо не пройде бажання. Будьте позитивні, і партнер напевно відповість вам тим же.

При цьому: Не розслабляйтеся занадто рано. Втрата паспорта в аеропорту навряд чи піде на користь вашому відпочинку.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!