Секрет успіху в спокушанні чоловіків

Секрет успіху в спокушанні чоловіків
Загадкова посмішка і лукавий погляд - і увагу оточуючих чоловіків устремлено на жінку. При цьому вона може не блищати зовнішніми даними і витонченою фігурою. Секрет успіху в спокушанні чоловіків - умінні фліртувати з ними, викликати симпатію і притягувати їх погляди.

Справжня жінка завжди вміє створити легке еротичне напруження, перевівши його в потрібний момент в легку, ні до чого не зобов'язуючу гру. Якщо чоловік їй подобається, в її силах дати йому зрозуміти, що вона готова до знайомства і продовження спілкування.

Флірт - це така гра, в якій не буває переможених. Тому що в будь-який момент можна перевести її в жарт. Фліртуючи, жінка непомітно, за допомогою хитрих прийомів, змушує симпатичного їй чоловіка проявити ініціативу.

Успіх спокушання чоловіка залежить від того, наскільки добре жінка володіє мистецтвом флірту. Що таке флірт з точки зору психології? Це підсвідомий заклик до зближення, який передбачає собою в кінцевому підсумку секс. Причому це зовсім не означає те, що цей секс в дійсності буде.

Успіх флірту і спокушання чоловіка залежить від зовнішнього вигляду жінки. Сексуальна жінка повинна стежити за собою, підтримувати в порядку волосся, нігті, шкіру і тіло. Одяг, макіяж, зачіска і загальна грація в рухах - все це зробить вас привабливою в очах чоловіка.

Жінка повинна вміти виділитися з натовпу і привернути увагу симпатичного їй чоловіка. На допомогу в цьому випадку прийдуть жести, тембр голосу, помах волосся та ін. Корисно почитати літературу про мову жестів. Деякі з них діють на чоловіків на підсвідомому рівні і провокують їх інтерес.Якщо ви хочете спокусити чоловіка, розмовляючи з ним, уявіть ваш майбутній секс. Збуджена, пристрасна жінка притягує і викликає інтерес. Флірт в такому піднесеному стані буває особливо яскравим і продуктивним.


Кілька основних секретів успіху в спокушанні чоловіків:

- любите себе - так ви будете впевнені у своїй красі і прівлекательності-
- спокушайте, граючи. Це сприяє розкутості, а також не доставить розчарування, якщо чоловік не розташований до вам-
- проявляйте свій інтерес до чоловіка самостійно, в цьому немає нічого постидного-
- спілкуючись з чоловіком, дивіться йому в очі і частіше звертайтеся до нього по імені-
- зверніть увагу на свої рухи - нехай вони будуть максимально граціознимі-
- голос повинен бути чуттєвим і глубокім-
- не будуйте плану спокушання конкретного чоловіка. Краще коли все протікає природно.

Можна з упевненістю сказати, що флірт корисний для здоров'я. Він піднімає настрій і покращує самопочуття. Флірт і мистецтво спокушання - невід'ємні складові сімейного життя. Вони привносять в довгі відносини новизну і яскравість емоцій.Увага, тільки СЬОГОДНІ!