10 Правил сексу по-французьки

10 правил сексу по-французьки
Француженки вважаються найкращими в світі коханками, у яких є свої уявлення про секс. І часто їх думки про те, як правильно вступати в інтимний зв'язок, розходяться з традиційними уявленнями російських жінок.

Правило №1: "Повна відсутність косметики"

Справжня француженка ніколи не ляже в ліжко з макіяжем. Та й що там в ліжко, макіяж вони наносять тільки у виняткових випадках. Багато хто вважає, що це від ліні. Насправді, француженки впевнені, що недоліки шкіри необхідно лікувати, а не маскувати.

Правило №2: "Потрібно говорити"

Для француженок секс - це так само природно, як і будь-яке інше бажання. Тому вони не соромляться говорити про те, чого б хотіли від свого партнера в сексуальному плані.

Правило №3: "Не комплексувати"

Француженки вважають себе найкрасивішими і привабливими, не дивлячись на те, що часом це далеко не так. Щоб зайнятися сексом, вони ніколи не чекають, поки стемніє.

Правило №4: "Секс - це романтика"

На кожному побаченні у справжньої француженки присутній романтична нотка.

Правило №5: "Нижня білизна"

За статистикою, більше 20% свого доходу француженки витрачають на нижню білизну. І вважають, що це правильно.Правило №6: "Ворог сексу - зайва вага"

Француженки дуже мало їдять, заповнюючи недолік задоволення від прийому їжі задоволенням від занять сексом.

Правило №7: "Сексу кожен вік підвладний"

Француженки вважають, що з віком сексуальний потяг має тільки збільшуватися. І не допускають, щоб різні житейські проблеми, втому і повсякденні обов'язки заважали їм займатися сексом і отримувати від цього задоволення.

Правило №8: "Відданість традиціям"

Багато хто знає, що французький поцілунок придумали у Франції. Тому хто, як не француженки досконало володіють цим умінням.

Правило №9: "Я - вище моди"


Француженки вважають, що їх особисті переваги набагато цінніше модних віянь в якій або області. Це стосується і сексу. Вони воліють звичайні місіонерські пози всім викрутасами "Камасутри".

Правило №10: "Да здравствует еротика"

Француженки дуже люблять дивитися еротичні фільми і роблять це дуже часто.Увага, тільки СЬОГОДНІ!