Дружній секс: так чи ні?

Дружній секс: так чи ні?
Дружній секс - відносно нове поняття. Що ж це таке і чому чоловік і жінка погоджуються на подібні відносини? Є цікава думка, що дружба між чоловіком і жінкою - це секс, відкладений на завтра. Безліч прикладів - тому підтвердження. Розглянемо плюси і мінуси такого союзу.

Почнемо з того, що навіть найбільш консервативні і правильні люди іноді представляють своїх друзів як сексуальних партнерів. Чим же так привабливий секс по дружбі, в чому його переваги перед класичною любовної зв'язком? Комфорт і простота - ось головні плюси таких відносин. Ви прекрасно знаєте один одного, у вас спільні інтереси, не потрібно хвилюватися на побаченнях, болісно вигадувати чергову тему для розмови, при цьому боячись як - б не «ляпнути» чого - небудь зайвого, грати у вже обридлі соціальні ігри: «подзвонить - НЕ подзвонить ». З другом все набагато простіше і при цьому немає взаємних зобов'язань, а це позбавляє від такої неприємності, як з'ясування відносин.

Можна не боятися, що в ліжку ви зробите що - то не так. А якщо і трапиться який - або конфуз, то це стане лише черговий темою для ваших жартів і подтруніванія один над одним, а не переросте в комплекс. До того ж, перед вами відкривається можливість втілити в життя свої давні сексуальні фантазії, не боячись зустріти нерозуміння з боку партнера.

Але варто також пам'ятати і про неприємні моменти, які можуть бути в таких відносинах. Існує ймовірність, що можна закохатися в одного. Стане дуже важко контролювати себе і не влаштовувати скандали. У підсумку можна втратити не тільки сексуального партнера, але і кращого друга, а це вдвічі боляче.
Якщо закоханості в одного немає, а є тільки секс, то може прийти час, коли такі відносини стануть нецікаві і кому - то з вас захочеться чого - то більш серйозного. У партнера може з'явитися кохана людина, з яким він буде проводити багато часу, а ваші зустрічі стануть більш рідкісними. Така ситуація може призвести до ревнощів, сварок і конфліктів, які негативно позначаться на вашій дружбі.

Так що ж у підсумку, так чи ні дружньому сексу? Якщо ви будете дотримуватися правил гри, то дуже можливо, що такі відносини не тільки принесуть масу позитиву, але і збережуть вашу дружбу.

- Будьте відверті і чесні один з одним, не потрібно неправдивих надежд-
- Якщо друг не зможе або не захоче зустрітися з вами для сексу, поставтеся до цього легко і з розумінням, ніяких сцен і скандалов-
- Не варто афішувати ваші відносини, навряд чи до них з розумінням поставляться друзі і родичі, нехай це буде тільки ваш секретної
- Постарайтеся не закохуватися в свого друга, не факт, що це буде взаємно, а якщо почуття спалахнули у вас обох, ну що ж: рада вам та любов, таке теж буває!Увага, тільки СЬОГОДНІ!