Креативна весілля

Креативна весілля
"Хочу незвичайне весілля..." Кожна друга наречена вимовляє цю фразу. А ось яку саме весілля ви хочете? З цим складніше. Звичайно, можна звернутися до професіоналів, вони-то точно запропонують різні варіанти, один з яких вам точно підійде, а можна самим визначитися з ідеєю, а професіоналам залишиться тільки втілити її в життя. Подумайте, що об'єднує вас з вашим обранцем, чи є у вас спільні інтереси

Якщо ви обидва затяті прихильники здорового способу життя і віддаєте перевагу активний відпочинок, ви цілком можете перетворити весілля на захоплюючу пригоду. Ви можете продумати все в цьому напрямку: адаптувати весільні вбрання, відповідно весільний кортеж замінить кортеж з прикрашених велосипедів або мотоциклів, а весільне застілля можна провести на природі, замінивши банкет на пікнік. Спорт взагалі дає велике поле для польоту фантазії: стрибки з парашутом, вечірка під водою і т.д.

Ви останні романтики на планеті. Влаштуйте весілля в середньовіччі. Нехай місцем банкету стане замок, наречений стане на один день лицарем в обладунках, а наречена прекрасною дамою.

Модно стало проводити виїзну реєстрацію на природі, з пристроєм доріжки, альтанки, з нарядами подружок нареченої в одному стилі - загалом, все як в американських фільмах.


Захоплюєтеся фольклором і є патріотом, проведіть весілля в народному стилі, креативніше придумати складно. Правда доведеться стилізувати все: бенкетний зал, стіл, вбрання молодих і свідків. Зате яке видовище!

Якщо умови не дозволяють влаштувати вам все весілля в обраному напрямку, завжди можна привнести в неї креативні елементи: викуп нареченої в гангстерському стилі, викрадення нареченої інопланетянами, незвичайний перший танець нареченого і нареченої, креативні вбрання молодих.

Головне, щоб ваше весілля стало незабутнім подією для вас і ваших близьких.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!