Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий

Як помиритися з чоловіком, навіть якщо він не правий
Сварка завжди провокує безсторонній, жорстка розмова на підвищених тонах. А адже як просто і легко можна розлютитися, накричати, образитися і додумати! І навпаки, дуже складно обдумувати свої слова, вибачатися, пробачити, особливо якщо ви праві, а чоловік просто не бажає вас зрозуміти ...

Якщо ви посварилися зі своїм чоловіком і хочете помиритися, дотримуйтесь нижче вказаними радам, і тоді у вас точно все вийде.

Приготуйте вечерю, накрийте стіл, напишіть листа з усім, що думаєте і відчуваєте, адже він може не почути або не вислухавши, але напевно прочитає і зрозуміє ваше «послання».

Після цього сходіть прогулятися. Не потрібно зустрічати чоловіка «при повному параді» і намагатися його посадити за приготований стіл. Можливо, він не тільки пригнічений сваркою, а й втомився на роботі. Коли він прийде додому, то помітить ваші старання, відпочине, подумає. А ви, повернувшись, зможете діяти за обставинами.

Якщо ж сварки з коханою людиною є частим явищем, то зробіть наступне. Домовтеся заздалегідь про особливе слові або фразі, яка абсолютно абстрагована від суті відносин («карусель»«персик»). При цьому добре, коли це слово є смішним або викликає у вас веселі, приємні спогади. Якщо вам нічого не приходить в голову, тоді застосовуйте як чарівної фрази прості слова: «Я тебе люблю».

Під час розпалу конфлікту один з вас повинен чітко вимовити дану фразу. Потім помовчіть обидва кілька хвилин, а після цього можете продовжити з'ясовувати стосунки.

Практика показує, що після цього сварка вже не виникає або переходить зовсім в інше, мирне русло.


Якщо конфлікт серйозний, і чоловік пішов, грюкнувши голосно дверима, тоді переступите через власну гордість. Ви повинні бути розумні. Не кажіть собі: «Першою миритися? Та ніколи! Якщо буде потрібно, то подзвонить і прийде. Я не винна!». Протилежна сторона думає точно також. І може вичікувати, не прийти і не подзвонити. Тоді вже не можна буде нічого виправити.

Пам'ятайте: ви з чоловіком - дві половинки одного цілого. Невже ви не зможете поговорити або домовитися? Закличте його спокійно поговорити. Обговоріть причину сварки. При цьому не залишайте недомовленими будь важливі, ключові моменти. Недомовленість може стати каменем, руйнуючим відносини. Дуже важливо ніколи не затягувати сварку, а помиритися якомога швидше. Не можна нагнітати обстановку.

У разі примирення не згадувати минулі образи. Адже це тільки спровокує нову сварку. Найбільш ефективний спосіб помиритися з чоловіком - попросити пробачення і пообіцяти один одному ні з якої причини і ніколи більше не сваритися. Ви - найдорожчі люди один для одного.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!