Проблеми самотності успішних жінок

Проблеми самотності успішних жінок
Успішна жінка може бути одна з різних причин. Наприклад, у неї просто не вистачає часу на особисте життя. Або, навпаки, вона ховає себе в роботі із-за того, що вона самотня. Ситуації в житті кожної жінки різні, але вони приводять до одного сумного підсумку.

З часом людство змінюється. Кожне покоління хоч чимось, але відрізняється від попереднього. Змінюються, природно, і жінки, і чоловіки. І якщо раніше жінка навіть і подумати не могла про власну кар'єру, то зараз вона легко може заробляти набагато більше чоловіки.

Ось тільки це приносить щастя не всім. Успішні, реалізовані в житті жінки часто бувають самотні. І причин тому може бути безліч. Найпростіше пояснення - серед її оточення немає гідного людини. І це не дивно. Чоловік, що заробляє великі гроші, рідко буває моногамним. Він може дозволити собі майже все життя, тому найчастіше у нього кілька жінок. Чоловіки можуть бути просто зайняті або непривабливі зовні. Причин багато.

Звичайно, сильну і незалежну жінку не може влаштувати друга роль або відносини з неприємним їй чоловіком. І тоді вона звертає свою увагу на менш забезпечених кавалерів. Але коли її почуття стають більш серйозними, жінка може впасти в паніку. Їй може здатися, що чоловікові потрібні тільки гроші. Або що він підвищує самооцінку, зустрічаючись з нею. Такі відносини часто розпадаються.

Інший варіант - жінка зустрічає свою любов, але із-за тотальної зайнятості вона не може приділити багато часу цьому почуттю. Рідкісний чоловік буде готовий бути на другому місці, коли на першому стоїть робота. І, рано чи пізно, такі стосунки теж сходять на немає.
Іноді жінка висуває до чоловікам дуже серйозні вимоги. Їй потрібно все, і розум, і краса, і спортивне тіло, і почуття гумору, і високий зріст... Цей список можна продовжувати дуже довго. Звичайно, за таким критеріям знайти чоловіка практично неможливо. І її пошуки тривають нескінченно.

Іноді успішна жінка потрапляє в безперервний коло. Із-за невлаштованості особистого життя вона починає працювати більше, вкладає всі сили у розвиток свого проекту. В результаті часу на пошуки супутника життя у неї немає. Але так як немає особистого життя, вона намагається заповнити порожнечу роботою. І вибратися з цього кола складно.

Причин самотності багато, а результат один - холодна постіль, самотні вихідні. Але найчастіше рішення цієї проблеми знаходиться в руках у самої жінки. І їй потрібно змінити щось в собі, щоб стати комусь потрібною.Увага, тільки СЬОГОДНІ!