10 Правил сексуальних рольових ігор

10 правил сексуальних рольових ігор
Ігри дозволяють втілювати в життя самі яскраві, найнесподіваніші фантазії. Хоробрі лицарі, прекрасні дами, строгі вчительки, недбайливі учні ... Але грати люблять не тільки діти, чоловіки і жінки часом теж не проти зануритися в казку хоча б на один вечір. Тільки дорослі ігри куди цікавіше, тому для успішного результату потрібно дотримуватися простих правил.

1. Взаємне згоду. Рольові ігри дозволяють розкритися з несподіваних сторін, змушують відкинути будь-які комплекси і сумніви. Потрібно бути впевненим, що бажання пограти виходить від обох партнерів.

2. Повна довіра. Погоджуючись на участь у рольовій грі, ви повинні повністю довіряти своєму партнерові або партнерці. По-перше, ви будете просто відчувати себе ніяково, опинившись в пікантній ситуації з маловідомим людиною. А по-друге, фотографії або навіть відеозйомка з таких рольових ігор можуть виявитися серйозним компроматом. Обов'язково подумайте про це.

3. Безпека. Рольові ігри повинні приносити лише взаємне задоволення. Ніколи не робіть нічого, що може завдати фізичної чи моральної шкоди вашому партнеру.

4. Сценарій. Рольові ігри можуть строго йти за сценарієм або представляти собою повну імпровізацію. Обговоріть це заздалегідь з партнером. Не вимагайте беззастережного виконання сценарію, якщо раптом ваш партнер вирішив внести свої деталі.

5. Відсутність комплексів. Переконайтеся, що ви готові брати участь у відвертих сексуальних рольових іграх. Вам доведеться відкинути всі свої комплекси і не замислюватися про те, як ви виглядаєте зі сторони. Інакше ви не отримаєте задоволення в повній мірі.6. Костюми. При продумуванні і підборі костюмів враховуйте, що, швидше за все, ви використовуєте їх всього пару разів. Не варто занадто витрачатися, якщо бюджет не дозволяє.

7. Продумування сценарію. Складати сценарій майбутньої гри повинні обидва партнери. Це дозволить зробити рольові ігри максимально цікавими обом партнерам і навіть розкрити невідомі сторони вашої половинки.


8. Зміна ролей. Рольові сексуальні ігри дарують свободу фантазії у всьому без винятку. Жінка може виступити в рольовій грі в якості чоловіка і навпаки.

9. Взаємний інтерес. Перш ніж пропонувати сексуальні ігри своєму партнерові або партнерці, переконайтеся, що він (дружина) до цього готовий (дружина). Якщо ініціатива виходить тільки від вас, то гра не лише може не виправдати очікувань, але і привести до розриву відносин.

10. Яскраві відчуття. Сексуальні ігри розбурхують фантазію і почуття куди сильніше звичайного сексу. Не дивно, що оргазм як у чоловіка, так і у жінки може наступити дещо раніше звичайного. Це не повинно стати приводом для невдоволення або сварок.Увага, тільки СЬОГОДНІ!