Як забути курортний роман

Як забути курортний роман
Курортний роман запам'ятовується дуже часто і часом навіть надовго. Однак, чи варто згадувати про цю подію все життя, терзаючи своє серце? Звичайно, не варто. Ну, нехай гуляли під місяцем, хай цілувалися (або ще чого) у тихому парку на лавочці, що себе мучити? Від курортних романів голова йде обертом і душа співає, але не варто пам'ятати все своє життя, тим більше що це шкідливо. Ось вам кілька порад, які швидко змусять вас забути курортний роман.

Не обов'язково відразу намагатися викреслити свої курортні відносини з голови. У вас ще є легка закоханість і це прекрасно. Фахівці стверджують, що закохана жінка виглядає особливо чудово. Якщо ще врахувати отриманий під палючим сонцем загар, то ваше пишність буде ще більш явним. Так ви легко зможете знайти собі кавалера, який буде вас обдаровувати увагою та подарунками. А там і новий роман закипить ключем. Після цього про курортного засмаглого красеня ви вже не згадаєте.


А що ж робити, якщо вас вдома чекає чоловік? Раптом він по вашій поведінці зрозуміє, що щось не так? Зараз не має значення, чому, навіщо і як ви йому змінили. Тому не варто розповідати йому про те, що було на курорті - стане тільки гірше. І южаніну не посилайте ніяких смс і не робіть жодних слізних зізнань. Просто викиньте сторонні думки з своєї голови і постарайтеся повернутися до звичайного життя. А ваш чоловік вам у цьому посприяє. Якщо ви будете проводити з ним і з дітьми (якщо вони є) більше часу, швидкоплинний південний роман незабаром забудеться.Якщо ж нічого не допомагає, і ви не в силах забути засмаглого красеня, не біда. Просто наповніть своє життя цікавими речами і подіями. Наприклад, саме час підшукати собі хобі. І нехай це буде вишивання, колекціонування або виготовлення ляльок, макраме і багато іншого. Також не завадять, вечірки, шопінг, походи в театри і кінотеатри або навіть заняття спортом типу гірських лиж або чогось в цьому роді. Занурившись з головою в нові справи, ви забудете і про курортний роман, і про південного красеня.

І останнє: будьте попереджені. Тобто, не чекайте від курортних романів чогось серйозного. Будь-курорт, як і роман, рано чи пізно закінчується, а життя-то продовжується.Увага, тільки СЬОГОДНІ!