Секс у відсутності любові. Плюси і мінуси

Секс у відсутності любові. Плюси і мінуси
Спілкування жінки і чоловіка складається з трьох компонентів - любов, секс і дружба. В ідеальному варіанті відносини - це своєрідний коктейль з цих компонентів, які тільки змішані в різних пропорціях. Іноді буває так, що є один інгредієнт, а інших немає. Наприклад, секс без любові.

У кожного своє особисте бачення, чи правильно це, коли є секс, але немає любові. Любов - це вираз людського інстинкту продовження роду. Судячи з визначення, любов завжди повинна супроводжуватися сексом. Але, далеко не секрет, що ця умова не обов'язково. Щоб зрозуміти всю сутність цього питання, розглянемо всі плюси і мінуси.

Плюси. Щоб розібратися в цій ситуації, наведемо приклад з життя. Ви тільки починаєте зустрічатися з хлопцем. Все просто чудово, він романтичний, цікавий, дотепний і т.п. Але кохання ще немає, є тільки симпатія. З кожним днем Ви починаєте все більше замислюватися про те, який він в ліжку. Крім того, сексу у Вас давно не було. Зрештою, бажання бере верх, і Ви проводите чудову ніч з ним. Як висновок можна сказати: секс без любові - це можливість отримати те, що давно хотіли, при цьому, не потрібно зв'язувати себе зобов'язаннями. Не потрібно забувати, що секс - відмінний засіб розрядки. Крім того, він ще і корисний. Тому не потрібно собі в ньому відмовляти.

Мінуси. Секс з коханою людиною завжди приємніше. Немає тієї пристрасті під час заняття сексом з нелюбим чоловіком. Крім того, без любові секс робить всіх скромніше в плані емоцій. Іноді, під час сексу і після нього багато відчувають, що чогось не вистачає. Багато хто довго шкодують, якщо займалися цим без любові.
Не потрібно забувати, що секс без любові здатний зруйнувати дружбу. У більшості випадків, якщо це відбувається між друзями, на наступний день вони навіть не знають що сказати один одному. Ніби і дружба нікуди не поділася, але це вже далеко не те, що було раніше.
Останнім часом все більше практикується заняття сексом без любові звичайно) для досягнення якихось особистих інтересів. Але, незважаючи на всі мінуси, секс у відсутності любові має право на життя.Увага, тільки СЬОГОДНІ!