Як прикрасити новорічну листівку

Як прикрасити новорічну листівку
Новорічна листівка, зроблена своїми руками, завдяки своїй яскравості, мерехтіння і насиченості фарб, може підняти настрій близькій людині, а також стати унікальним і практично цінним сувеніром, якого не знайти в численних магазинах і супермаркетах.
При створенні новорічної листівки важливо враховувати, що її основна мета - це вираз близькій теплих почуттів та побажань в незвичайній формі, а значить, прикраси в ній повинні бути яскравими і запам'ятовуються. Роблять листівки з різних підручних матеріалів - кольорового паперу, картону, фарб, крупи, вати, матерії, пластиліну. Але щоб створена картинка була оригінальною, слід декорувати її чарівними новорічними елементами.

Блискітки

Це маленьке та зовні непримітне прикраса здатне перетворити будь-яку новорічну листівку. Блискітки продаються сьогодні в рідкому вигляді, що дуже зручно при нанесенні їх на папір або матерію. Олівцем або пензликом, яку занурили в блискітки, можна «запалити» свічку, зірки, новорічні іграшки, гірлянди на створеній листівці. Існують і блискітки, які продаються розсипом, ними можна прикрасити весь пейзаж, зображений на новорічній листівці.

Стрічки

Не менш урочистим і святковим аксесуаром є стрічки. Якщо новорічна листівка досить великих розмірів, декорувати її можна кількома стрічками, зав'язаними в банти. Ці банти «вішаються» на новорічну ялинку або ними оформляється подарунок, намальований на привітанні.

Ялинкові гілки або голкиА вже ці прикраси будуть справжнім символом майбутнього свята! На листівку великих розмірів можна помістити цілу гілочку, надівши на неї маленькі дзвіночки, шишки або новорічні кулі. А на маленькій листівці оригінально буде виглядати ялинка, зроблена з натуральної хвої. Залишиться тільки наклеїти голки на паперу і намалювати пейзаж.


Бісер, намистини, стрази

Ці декоративні елементи прикрасять що завгодно. Їх можна наклеїти на заздалегідь намальовану ялина. А можна створити за допомогою них снігопад. Доречні намистини будуть на створеному своїми руками різдвяному квітці, іменованому Пуансеттія. А можна прикрасити бісером і ділення на новорічних годинах на листівці.

І звичайно, при декоруванні новорічної листівки використовуються сяючі нитки - люрекс, золотисті ланцюжка, срібні ліски та інші матеріали, які знайдуться в домашньому скриньці або на прилавку магазинів, що реалізують фурнітури або аксесуари для пошиття одягу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!