Старовинні новорічні листівки в інтер'єрі

Старовинні новорічні листівки в інтер'єрі
Напередодні новорічних свят багато хто замислюється не тільки про подарунки, але і про декоруванні домашнього інтер'єру. Хочеться, щоб у святкові дні в будинку панувала атмосфера чарівництва і дитинства, коли очікування дива було таким приємним і всепоглинаючим. Крім мандаринів, блискучого дощику, ялинкових іграшок та безпосередньо ялинки, можна прикрасити інтер'єр старовинними новорічними листівками.
Сьогодні листівки до Нового року дарують дещо рідше, швидше за все, з причини широкого вибору новорічних подарунків. Зате раніше жодне свято не обходилося без барвистою тематичної листівки, а вже на Новий рік асортимент їх був справді значним. Дивлячись на краснощок Діда Мороза з мішком подарунків або на зелені ялинкові гілки, прикрашені яскравими скляними кулями, моментально люди повертаються туди, де чари не здавалося казкою, а реальністю. Тому, якщо ви вирішили подарувати собі і гостям приємну атмосферу свята «як в дитинстві», діставайте старі листівки і сміливо прикрашайте ними квартиру.

Старовинні новорічні листівки можна використовувати в якості ялинкових іграшок, а можна обклеїти ними стіни, вікна і двері. Для закріплення листівок краще використати клейку прозору стрічку, вона легко знімається і не залишає слідів. Як варіант - тканинне полотно-панно з колекцією новорічних листівок, зафіксованих за допомогою скріплюють шпильок (кравецьких). Непогано також декорувати окремий кут в кімнаті або передпокою, створивши цікавий колаж з листівок, надісланих коли-небудь друзями або родичами.

Досить оригінально виглядають гірлянди з старих святкових листівок. Для цього візьміть стрічку (бажано червоного або блакитного кольору) і закріпіть її вздовж стіни або вікна. Підвісьте на стрічці різдвяні та новорічні листівки за допомогою кольорових канцелярських скріпок. Якщо ваші діти зроблять листівки до свята власноруч, то можна чергувати їх зі старими листівками - і малюкам буде приємно, і виглядає така гірлянда чудово.Сюжети старовинних новорічних листівок вражають: блакитні засніжені ліси, сани, запряжені трійкою коней з бубонцями, забавні білочки з подарунками і сніговики в яскравих шарфах. Спробуйте поставити кілька таких листівок в красиві рамки і відразу помітите, як зміниться інтер'єр кімнати. Навряд чи такий новорічний декор залишить ваших гостей байдужими.Увага, тільки СЬОГОДНІ!